+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Geriausios ir įdomiausios pramogos Kroatijoje!

Kroatijos klimatas pramogos

Pramogos Kroatijoje – tai puikus laikas, kurį kelionės metu galite praleisti vienas, su antrąja puse, draugais ar su šeima.

Kroatija laikoma viena populiariausių turistinių vietų Europoje, kurią aplankyti svajoja daugelis keliautojų. Tai ne tik nuostabių paplūdimių ir užburiančios gamtos šalis, tačiau ir daugybės pramogų oazė. Čia galite išbandyti įvairias pramogas, kurios leis geriau susipažinti su šia nuostabia šalimi.

Pramogos Kroatijoje patiks visiems, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar lyties, todėl beliks atsipalaiduoti ir mėgautis nepamirštamomis akimirkomis. Keliaudami po šalį galite leistis į smagią kelionę jachta Adrijos jūra, šokinėti per jūros bangas su greitaeigiu kateriu, grožėtis panoramomis iš paukščio skrydžio skrendant parasparniu ir užsiimti kitomis aktyviomis veiklomis.

Patyrinėkime kartu, kurios pramogos Kroatijoje jus gali labiausiai sudominti:

1. Pasiplaukiojimas laivu ar jachta

Jei vanduo jūsų negąsdina, tai atostogaudami Kroatijoje, leiskitės į pažintinį turą laivu ar jachta. Turo metu susipažinsite su apylinkėmis iš vandens, padarysite ne vieną gražų kadrą, pasiklausysite įdomių istorijų ir puikiai praleisite laiką. Pasiplaukiojimas laivu ar jachta smagi pramoga įvairaus amžiaus turistams, kurios akcentas ramus poilsis ir visiškas atsipalaidavimas. Kartais laivu ar jachta galima pasiekti net tas vietas, kurios sausumos keliu sunkiai pasiekiamos.

Užsisakykite kelionę laivu ČIA.

2. Via Ferrata

via ferrata

Via ferrata labai įdomi ir unikali pramoga, kuri vyksta kalnuose. Tai kalnų takas, kuriame rasite įvairius lynus, kopėčias, pakopas, tiltukus ar laiptelius, kurie padeda įveikti maršrutą. Šis užsiėmimas ne tik sportas, kupinas adrenalino, bet ir smagus laisvalaikis, leidžiantis grožėtis kalnų kraštovaizdžiu. Priklausomai nuo fizinio pasirengimo, galima rinktis įvairaus sudėtingumo trasas. Via ferrata yra saugūs maršrutai, todėl juos įveikti prireiks tik nusiteikimo ir pasiruošimo.

Šią išskirtinę pramogą įsigykite paspaudę šią nuorodą.

3. Skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu

Nebijantys aukščio, Kroatijoje gali išbandyti skrydį parasparniu. Nuostabus jausmas skristi ir grožėtis atsiveriančiomis panoramomis bei besikeičiančiais gamtos vaizdais. Iš paukščio skrydžio darytos nuotraukos dar ilgai primena šiuos pojūčius. Aukščiausios kokybės įranga ir profesionaliai paruošta komanda jūsų nenuvils, o skrydis bus saugus. Tai unikali patirtis, kuri padovanos džiaugsmo ir tik pačias geriausias emocijas.

Užsisakykite skrydį parasparniu ČIA.

4. Pasivažinėjimas keturračiais

Pasivažinėjimas keturračiais

Norintiems iššūkių, rekomenduojame išbandyti pasivažinėjimą keturračiais. Tai ne tik smagi pramoga, bet ir geros emocijos, leidžiant laiką gryname ore. Keturračiais galima pasivažinėti neskubant miško keliukais arba lėkti su vėju per laukus ir slėnius. Nepamirškite fotoaparato, kuris leis užfiksuoti įsimintiniausias pasivažinėjimo akimirkas bei gamtos grožį. Tiesa, šiai pramogai reikalingi bent minimalūs vairavimo įgūdžiai.

Šią adrenalino kupiną pramogą rezervuokite internetu ČIA.

5. Raftingas

raftingas

Kroatijoje galite išbandyti ir adrenalino kupiną pramogą raftingą. Tai plaukimas pripučiamomis valtimis nedidelėmis 6 – 12 asmenų grupelėmis upės slenksčiais, per akmenis ar sūkurius. Ši pramoga tinka ne tik patyrusiam plaukiotojui, tačiau ir pradedančiajam. Pagal savo fizines galimybes galima pasirinkti maršruto sudėtingumą, kuris priklauso nuo kliūčių vandenyje, kurias reikės įveikti. Pradedantieji yra lydimi instruktoriaus, kuris duoda komandas kaip elgtis pramogos metu. Raftingas įdomi patirtis, leidžianti ne tik patirti ekstremalių pojūčių, adrenalino, tačiau ir grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais. Visos pramogos metu privaloma dėvėti šalmą ir gelbėjimosi liemenes, todėl net ir esant sudėtingoms sąlygoms, jausitės saugūs.

Iššūkių kupiną pramogą rezervuokite internetu ČIA.

6. Kanjoningas

Kanjoningas

Kroatija garsėja kaip puiki vieta norintiems užsiimti kanjoningu. Tai aštrių pojūčių pramoga, kurios metu leisitės kriokliais, laipiosite uolomis, šokinėsite nuo uolų į vandenį ar bandysite brautis per uolų plyšius ir t.t. Mėgstantiems adrenaliną kaitinančias pramogas ar nuolat išbandantiems naujoves, siūlome būtinai tai išbandyti.

Užsisakykite jaudinančią pramogą ČIA.

7. Plaukimas greitaeigiu kateriu

Ekstremalus plaukimas greitaeigiu kateriu

Plaukimas jūra Kroatijoje greitaeigiu kateriu labai smagus ir kupinas adrenalino nuotykis. Tai ne tik puiki pramoga, tačiau ir neįkainojama patirtis. Užsiėmimo metu skriesite per bangas vėjui kedenant plaukus ir mėgausitės nuostabiais atsiveriančiais vaizdais. Instruktoriai supažindins su naudojimosi ir saugumo instrukcijomis, todėl valdyti greitą, galingą ir manevringą katerį nebus sudėtinga. Nepraleiskite progos Kroatijoje išbandyti kupiną jaudulio pramogą.

Užsisakykite plaukimą greitaeigiu kateriu ČIA.

8. Nardymas

Nardymas

Nardymas – vienas geriausių būdų susipažinti su povandeniniu pasauliu, kuris yra labai turtingas. Nereikia būti profesionalu, kad išbandytum šią pramogą. Sudalyvavę įvadinėje pamokoje ir pirmą kartą lydimi instruktoriaus, galėsite jaustis saugūs. Pirmiausia susipažinsite su įranga, vėliau išmoksite ja naudotis ir tik tada leisitės į nardymo nuotykį. Nardymas – tai pramoga, kurią kiekvienas bent kartą gyvenime turi išbandyti, todėl nepraleiskite šios galimybės atostogaudami Kroatijoje.

Užsisakykite spalvingą povandeninę kelionę ČIA.

9. Plaukimas baidare arba kanoja

Plaukimas baidare arba kanoja

Viena iš smagiausių vasaros vandens pramogų Kroatijoje – plaukimas baidare ar kanoja. Tai ne tik sportas, tačiau ir pabuvimas gamtoje, besigrožint apylinkių kraštovaizdžiu. Ši pramoga tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl ji labiausiai mėgstama šeimų ar draugų kompanijų. Baidarių valdymas nėra sudėtingas, jos pakankamai stabilios, todėl tiks ir pradedantiesiems. Plaukimo baidarėmis maršrutus galima rinktis pagal sudėtingumą ir fizinį pasirengimą. Šis užsiėmimas saugus, nes viso plaukimo metu yra dėvimos gelbėjimosi liemenės.

Užsisakykite plaukimą baidarėmis arba kanojomis ČIA.

10. Plaukimas irklente

Plaukimas irklente

Vis labiau populiarėjanti irklenčių sporto šaka puikus būdas smagiai praleisti laiką. Dalyvavimas šioje veikloje stiprina kūną ir sveikatą. Stovėdami visu ūgiu, galėsite mėgautis jūra ir aplink atsiveriančiais vaizdais. Irklenčių sportui nereikia specialių įgūdžių, užtenka minimalaus pasiruošimo. Naudojama įranga taip pat nesudėtinga, todėl šį sportą gali išbandyti įvairaus amžiaus atstovai. Irklentės suteikia daug malonių emocijų, todėl išbandę jas, tikrai nesigailėsite.

Plaukimą irklente įsigykite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

seven + twelve =