+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Baltoji šventykla Tailande

Baltoji šventykla Tailande

Baltoji šventykla Tailande

Wat Rong Khun arba kitaip žinoma Baltoji šventykla – tikras magiško grožio architektūrinis paminklas Tailande. Tai viena išskirtiniausių šventyklų visoje šalyje. Joje vaizduojami netradiciniai budistų fragmentai, šiuolaikinio gyvenimo gėrio ir blogio koncepcijos. Pastatas yra baltos spalvos išorėje ir padengtas veidrodinėmis dalelėmis, kurios saulėje spindi. Šventyklos vidus yra raudonos spalvos. Visą pastatų kompleksą puošia demonų, skeletų, kitų keistų objektų autentiškos statulos.

Ši keistai atrodanti balta šventykla, esanti maždaug už penkių kilometrų į pietus nuo Čiangmajaus (Chiang Mai) miesto, yra vienas garsiausių vizualiųjų menų dailininko ir tapytojo Chalermchai Kositpipato darbų. Jis pateikia netradicinį požiūrį į šventyklų architektūrą. Savo darbuose menininkas naudoja baltą spalvą, įkūnydamas šventyklų sakrališkumą, bei kartu įtraukdamas budistinius dangaus, pragaro, karmos ir žemiškų nuodėmių elementus. Chalermchai naudoja šiuolaikines kultūros piktogramas, tokias kaip erdvėlaiviai, antžmogiai, kad galėtų lankytojams papasakoti Budos gyvenimo istorijas ir jo mokymus per šias freskas. Baltoji šventykla Tailande alsuoja budizmo simbolika ir vaikštant po teritoriją jūs pajausite, kodėl ši vieta yra viena populiariausių šalyje.

Taip pat būdami čia užsukite ir į muziejų, kuriame eksponuojami kiti išskirtiniai Chalermchai meno darbai. Norėdami įsigyti lauktuvių, turėsite progą tai padaryti užėję į suvenyrų parduotuvę.

Pramogos ir ekskursijos

Kaip atvykti į Baltąją šventyklą?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, Tuk Tuk’ais ir keltais. Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Čiangrajų, iš kurio lengvai pasieksite Baltąją šventyklą, galite rasti pasinaudoję žemiau esančia naudinga paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Na, o jei planuojate geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne mažiau 23 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 19 Eur už parą.

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Nakvynė netoli Baltosios šventyklos

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

twenty − eleven =