+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Trumpos atostogos Barselonoje! Skrydžiai + 3n. 4* viešb. su pusryčiais – 263€!

Barselona poilsinės kelionės

263€

3 ☾ | 4* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų magiškame mieste? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti žavingąją Barseloną už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną ir 3 naktų nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais vos už 263€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas! 

 • Atkreipkite dėmesį, kad mūsų siūlomas viešbutis neturi Nemokamo atšaukimo, tačiau planams pasikeitus, galėsite pakeisti datas. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Barseloną:

 • Barselona – tai nuostabios architektūros miestas, kuriame rasite daugybę įspūdingų pastatų, gotikinio stiliaus alėjų, gražių paplūdimių, muziejų ir parkų. Istorinis ir meniškas miestas turi daugybę UNESCO pasaulio paveldo saugomų objektų, kuriais žavisi visas pasaulis. Barselonoje nuolat vyksta daugybė renginių, organizuojami įvairūs festivaliai, šventės, kurie padeda geriau pažinti kultūrinį gyvenimą. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Barselonoje. Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti kultūriniuose objektuose, tai būtinai įsigykite Barcelona Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 20 lankytinų vietų nemokamai. Mėgstantys muziejus gali įsigyti Barselona Museum Pass, su kuriuo galėsite aplankyti 6 pagrindinius miesto muziejus ir tokiu būdu sutaupysite apie 50%.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų 4* viešbutį, įsikūrusį netoli Ispanijos aikštės, vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinės „Barcelona Sants“ traukinių stoties. Šis viešbutis priklauso H10 Hotels grupei, kuri valdo kelis viešbučių prekių ženklus Ispanijoje, Karibuose ir kitose pasaulio šalyse. Poilsiaudami šiame Barselonos viešbutyje rugsėjo 11 – 14 d., kurio kaina už 3 naktis su pusryčiais 163€ asmeniui*, galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, apsilankyti saunoje ar išsimaudyti lauko baseine. Moderniai įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, darbo stalai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio lengvai pasieksite pagrindines Barselonos lankytinas vietas, o norintiems adrenalino kupinos pramogos, rekomenduojame išbandyti pasiplaukiojimą vandens motociklu. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

* Pigiausią nakvynę įsigysite spustelėję žemiau esantį mygtuką, pasirinkę datas ir įvedę nuolaidos kodą SPRINGH10.

Plačiau apie 4* H10 Itaca viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Numeriai nepralaidūs garsui

 • Lauko baseinas

 • Treniruoklių salė

 • Restoranas, baras

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė. Neturintiems ,,Wizzair Discount Club“ kortelės, paketo kaina asmeniui didesnė €15 – €20.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant šį kelionės paketą? Pasinaudokite mūsų tarpininkavimo paslauga, kurią galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę kelionės paketo įsigyjimo detales, užsakysime Jums viešbutį, nupirksime skrydžio bilietus ir visą su kelione susijusią informaciją bei dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą*.

* Jeigu kelionės paketo kaina bus pasikeitusi ir Jums ji netiks, pinigus už sumokėtą paslaugą mes grąžinsime.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link