+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Tailando viešbučių grupė „Centara Hotels & Resorts“ paskelbė nuolaidas!

Tailando paplūdimiai

Tailando viešbučių tinklas „Centara Hotels & Resorts“ valdo daugiau nei 40 viešbučių įvairiose pasaulio šalyse. Viešbučių grupė paskelbė nuolaidas, kurių dėka galite nemažai sutaupyti nakvynėms iki 2021 m. kovo 31 d.

Daugiau apie „Centara Hotels & Resorts“:

  • Centara Hotels & Resorts yra vienas geriausių Tailando viešbučių tinklų, turintis daugiau nei 40 viešbučių 6-iose pasaulio šalyse. Viešbučius galima rasti tokiose pasaulio valstybėse kaip Tailandas, Vietnamas, Maldyvai, Šri Lanka, Omanas, Kataras. Bendrovė siekia patenkinti klientų poreikius, siūlydama jiems išskirtines vietas, specializuotas paslaugas, kruopščiai atrinktą restoranų meniu bei kambarius, kuriuos nuolat atnaujina, kad būtų užtikrintas aukščiausias kokybės lygis. Šeši išskirtiniai, skirtingo lygio prekės ženklai patenkina kiekvieno keliautojo skonį, todėl atostogos praleistos juose bus įsimintinos. Jeigu dar nesate apsisprendę kur norite vykti, tai siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtus straipsnius, kuriuose rasite geriausias ir įspūdingiausias kelionių idėjas.

Pagrindinė akcijos informacija:

Pigiausią nakvynę įsigysite spustelėję žemiau esantį mygtuką. Norintiems gauti dar ir skrydžių pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Geresnės viešbučio kainos galioja Centara The1 klubo nariams, o norintys tapti nariu gali padaryti tai labai paprastai. Prieš viešbučio užsakymą prisiregistruokite prie klubo įvedant savo asmeninius duomenis ir elektroninį paštą.

Viešbutis Tailandas

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Radote viešbutį, tačiau nerandate pigių skrydžių? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • GetYourGuide svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
  • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti draudžiama !!
Copy link