+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

„Meliá Hotels International“ viešbučių tinklo nuolaidos: sutaupyk viešnagei iki 50%!

„Meliá Hotels International“ viešbučių tinklo nuolaidos

Ispanijos viešbučių tinklas „Meliá Hotels International“ valdo daugiau nei 350 viešbučių visame pasaulyje. Viešbučių tinklas paskelbė nuolaidas, kurių dėka galite sutaupyti iki 50% daugumai nakvynių rezervacijų iki 2022 m. gruodžio 20 d. 

Daugiau apie „Meliá Hotels International“:

  • „Meliá Hotels International“ yra vienas didžiausių kurortinių viešbučių tinklų pasaulyje, taip pat pirmaujantis Ispanijos viešbučių tinklas. Šios grupės viešbučius galima rasti tokiose pasaulio valstybėse kaip Ispanija, Portugalija, Graikija, Kroatija, Italija, Dominikos Respublika, Kuba, Meksika, Marokas ir t.t. Bendrovė siekia patenkinti klientų poreikius, siūlydama jiems išskirtines vietas, specializuotas paslaugas, kruopščiai atrinktą restoranų meniu bei kambarius, kuriuos nuolat atnaujina, kad būtų užtikrintas aukščiausias kokybės lygis, todėl atostogos praleistos šio tinklo viešbučiuose bus įsimintinos. Jeigu dar nesate apsisprendę kur norite vykti, tai siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtus straipsnius, kuriuose rasite geriausias ir įspūdingiausias kelionių idėjas.

Pagrindinė akcijos informacija:

Pigiausią nakvynę įsigysite spustelėję žemiau esantį mygtuką. Norintiems gauti dar ir skrydžių pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Geresnės viešbučio kainos galioja MeliáRewards klubo nariams, o norintys tapti nariu gali padaryti tai labai paprastai. Prieš viešbučio užsakymą prisiregistruokite prie klubo įvedant savo elektroninį paštą.

melia viešbučiai

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Radote viešbutį, tačiau nerandate pigių skrydžių? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link