+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

„H10 Hotels“ viešbučių tinklo nuolaidos kodas: sutaupyk viešnagei iki 25%!

„H10 Hotels“ viešbučių tinklo nuolaidos kodas

Ispanijos viešbučių tinklas „H10 Hotels“ valdo 65 viešbučius įvairiose pasaulio šalyse. Paskelbtas nuolaidos kodas leis jums sutaupyti iki 25% daugumai nakvynių rezervacijų iki 2021 m. spalio 31 dienos.

Daugiau apie „H10 Hotels“:

  • H10 Hotels yra vienas geriausių Ispanijos viešbučių tinklų, turintis daugiau nei 16 000 kambarių ir valdantis 65 viešbučius 7-iose pasaulio šalyse. Viešbučius galima rasti tokiose salose kaip Lanzarotė, Tenerifė, Gran Kanarija, Maljorka, Fuerteventura, Jamaika, Dominikos Respublika ir keliuose didžiuosiuose Europos miestuose, tokiuose kaip Barselona, Madridas, Berlynas, Londonas ir t.t. Bendrovė siekia patenkinti klientų poreikius, siūlydama jiems išskirtines vietas, specializuotas paslaugas, kruopščiai atrinktą restoranų meniu bei kambarius, kuriuos nuolat atnaujina, kad būtų užtikrintas aukščiausias kokybės lygis. „H10 Hotels“ viešbučių prekės ženklas patenkina kiekvieno keliautojo skonį, todėl atostogos praleistos juose bus įsimintinos. Jeigu dar nesate apsisprendę kur norite vykti, tai siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtus straipsnius, kuriuose rasite geriausias ir įspūdingiausias kelionių idėjas.

Pagrindinė akcijos informacija:

Pigiausią nakvynę įsigysite spustelėję žemiau esantį mygtuką, išsirinkę viešbutį ir įvedę nuolaidos kodą. Norintiems gauti dar ir skrydžių pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Geriausios viešbučio kainos galioja H10 Club nariams, o norintys tapti klubo nariu gali padaryti tai labai paprastai. Prieš viešbučio užsakymą prisiregistruokite prie klubo įvedant savo elektroninį paštą, vardą ir pavardę.

h10 viesbutis

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Radote viešbutį, tačiau nerandate pigių skrydžių? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link