+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Ypatingos atostogos Pukete, Tailande! Skrydžiai + 13n. 4* viešb. su pusryčiais – 1045€!

Puketas kelionės

1045€

13 ☾ | 4* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome kelionės idėją – savarankiškai aplankyti Puketo salą už itin gerą kainą. Skrydis iš Vilniaus ir 13 naktų nakvynė 4* viešbutyje vos už 1045€!

Daugiau apie Puketo salą:

 • Puketo sala yra viena iš populiariausių turistinių vietų, kuri privilioja minias turistų iš viso pasaulio. Tai rojaus kampelis, turintis nuostabius paplūdimius, žydrą ir skaidrią jūrą, fantastišką gamtą ir aukščiausio lygio paslaugas. Gražiose Puketo apylinkėse yra daugybė įdomių vietų, kurias mielai lanko turistai. Puošnus ir išdidus karališkasis Wat Chalong šventyklų kompleksas, zoologijos sodas, Ton Sai krioklys, Phang Nga įlanka ir netoliese esančios Phi Phi salos – tai tik nedidelė dalis to, ką gali pasiūlyti Puketo kurortas. Čia taip pat turėsite unikalią galimybę stebėti didžiuosius jūros vėžlius. Aplink salą gausu nardymui skirtų vietų, kuriose galima grožėtis nuostabiais koraliniais rifais. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Puketo saloje.

Pagrindinė kelionės informacija:

skrydis puketas

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome 4* viešbutį, įsikūrusį Puketo saloje, vos už kelių minučių pėsčiomis nuo Nai Yang paplūdimio. Viešnagė spalio 24 – lapkričio 6 d., 13 naktų su pusryčiais jums kainuos 376€ asmeniui. Poilsiaudami šiame viešbutyje galėsite pasportuoti sporto salėje, išsimaudyti lauko baseine ar pasimėgauti įvairių regionų patiekalais vietiniame restorane. Moderniai įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, darbo stalai, balkonai, plokščiaekraniai televizoriai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio galėsite lengvai pasiekti pagrindines Puketo salos lankytinas vietas, o norintiems adrenalino kupinos pramogos, rekomenduojame išbandyti nusileidimą lynu atogrąžų miškais. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

Plačiau apie 4* Proud Phuket viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Įskaičiuoti geri pusryčiai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Lauko baseinas

 • Treniruoklių salė

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas. Jei mūsų rekomenduojamas viešbutis netinka, užsisakykite viešbučio paieškos paslaugą ir mes rasime geriausią viešbučio kainą.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant lėktuvo bilietus ar užsakant viešbučio kambarį? Pasinaudokite mūsų teikiamomis paslaugomis, kurias galite įsigyti paspaudę bet kurį žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę detales, užsakysime Jums viešbučio kambarį arba nupirksime skrydžių bilietus, o visus dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

seventeen − five =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą