+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Maltą – kaina nuo 43 eurų į abi puses!

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Maltą

Ieškantys atostogų prie jūros turėtų paskubėti, nes ką tik pasirodė pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Maltą –  kaina nuo 43 eurų į abi puses!

Daugiau apie Maltą:

 • Maltos valstybė sudaryta iš keletos salų, iš kurių tik trys yra apgyvendintos. Pagal gyventojų skaičių tenkantį vienam kvadratiniam kilometrui ji laikoma viena tankiausiai apgyvendintų šalių. Maltą rasite Viduržemio jūroje, pietinėje Europos dalyje. Sala garsėja gražiais smėlėtais paplūdimiais, nuostabiomis pakrantėmis ir skaidria žydra jūra. Maltoje galima išbandyti nardymą, vandens pramogas, apžiūrėti vietines istorines įžymybes ir muziejus, sudalyvauti kultūriniuose ar sporto renginiuose. Tai puiki vieta ne tik ramiam poilsiui paplūdimyje, bet ir aktyviai veiklai, kurių saloje netrūksta. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Maltos saloje.

Pagrindinė skrydžių informacija:

Pigiausius bilietus nusipirksite paspaudę ant datų arba spustelėję žemiau esantį mygtuką, o jeigu kelionės datos netinka, lengvai jas galite pasikeisti patys. Norintiems gauti dar geresnius pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų skrydžių narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Šios kainos kartais gali išnykti per kelias valandas. Jeigu spustelėjote paieškų mygtukus keletą kartų ir nematote išvardintų kainų, tai tikriausiai bilietai jau išpirkti.

skrydis malta

Viešbučio užsakymas:

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų pagalvoti ir apie nakvynę, todėl ją geriausia užsisakyti iš anksto. Maltoje rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro ar paplūdimio, tuo jis bus brangesnis.

Žemiau rasite mūsų rekomenduojamą viešbutį Maltoje, kurį mes atrinkome labai kruopščiai. Daugumoje siūlomų viešbučių mes esame buvę patys, o jeigu mūsų variantas jums netinka, nakvynę galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

Plačiau apie 4* Solana Hotel & Spa viešbutį:

 • 10 minučių pėsčiomis iki paplūdimio

 • Baseinas ant stogo

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Treniruoklių salė

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Restoranas

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link