+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Šv. Kalėdos egzotiškame Pukete! Skrydžiai + 10n. 5* viešb. – TIK 622€!

Puketas kelionės

622€

10 ☾ | 5* viešbutis + patogus skrydis 

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Puketo salą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Puketo salą ir 10 naktų naujame 5* viešbutyje vos nuo 622€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas! Skrydžiai vykdomi su vienomis geriausiomis pasaulyje „Turkish Airlines“ oro linijomis!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Lanksčios bilietų sąlygos galioja ir skrydžiams su „Turkish Airlines“ oro linijų bendrove. Pasikeitus planams, galėsite Nemokamai pasikeisti datą arba kryptį, sumokant kainos skirtumą, jeigu jis toks bus. 
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Puketo salą:

 • Puketo sala yra viena iš populiariausių turistinių vietų, kuri privilioja minias turistų iš viso pasaulio. Tai rojaus kampelis, turintis nuostabius paplūdimius, žydrą ir skaidrią jūrą, fantastišką gamtą ir aukščiausio lygio paslaugas. Gražiose Puketo apylinkėse yra daugybė įdomių vietų, kurias mielai lanko turistai. Puošnus ir išdidus karališkasis Wat Chalong šventyklų kompleksas, zoologijos sodas, Ton Sai krioklys, Phang Nga įlanka ir netoliese esančios Phi Phi salos – tai tik nedidelė dalis to, ką gali pasiūlyti Puketo kurortas. Čia taip pat turėsite unikalią galimybę stebėti didžiuosius jūros vėžlius. Aplink salą gausu nardymui skirtų vietų, kuriose galima grožėtis nuostabiais koraliniais rifais. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Puketo saloje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome nuostabų, tik 2019 m. atidarytą 5* viešbutį, įsikūrusį šalia Surino paplūdimio. Viešnagė – gruodžio 20 – 30 d., už 10 naktų jums kainuos tik 74€ asmeniui*. Poilsiaudami šiame viešbutyje galėsite pasportuoti sporto salėje ir išsimaudyti lauko baseine. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, darbo stalai, balkonai, plokščiaekraniai televizoriai, mikrobangų krosnelės, virduliai, svetainės zonos ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas.

* Ši viešbučio kaina galioja tik 2 Genius lygį turintiems Booking.com nariams. Jeigu to neturite, kreipkitės į mus ir mes Jums užsakysime viešbutį.

Plačiau apie 5* Surin Beach Residence viešbutį:

 • Viešbutis pastatytas 2019 m.

 • Deginimosi terasa

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Lauko baseinas

 • Treniruoklių salė

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link