+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Spalvingos atostogos Patajoje! Skrydžiai + 11n. 4* viešbutyje su pusryčiais 799€!

Pataja poilsinės kelionės

799€

11 ☾ | 4* viešbutis + skrydis + pusryčiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Tailandą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Bankoką ir 11 naktų nakvynė išskirtiniame 4* viešbutyje vos nuo 799€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

Daugiau apie Patają:

 • Tai vienas iš garsiausių ir lankomiausių Tailando kurortų, kuris įsikūręs šalies pietrytinėje dalyje. Kurortas turistus traukia naktinėmis linksmybėmis ir įvairiais vakarėliais. Atostogaudami Patajoje, galėsite išbandyti nardymą, plaukiojimą vandens slidėmis ar burlentėmis. Taip pat smagu leistis į apžvalgines ekskursijas laivu po apylinkes, kurių metu galėsite geriau susipažinti su šia nuostabia šalimi. Pataja patiks ne tik mėgstantiems linksmybes, tačiau ir šeimoms. Vaikams čia vis daugiau atsiranda pritaikytų pramogų, tokių kaip vandens parkai, akvariumas. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Patajoje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Nemaža dalis mūsų siūlomų viešbučių būna su nuolaida ir daugumoje jų mes esame buvę patys, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą radome puikų 4* viešbutį, įsikūrusį šalia Jomtieno paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje lapkričio 5 – 16 d. arba gruodžio 11 – 22 d., kurio kaina už 11 naktų TIK 710€, galėsite užsukti į sporto salę ar pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietoje esančiame restorane. Numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, terasos arba balkonai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas.

Plačiau apie 4* U Jomtien Pattaya viešbutį:

 • Viešbutis pastatytas 2018, taikoma akcija

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • Baseinas su atsiveriančiu vaizdu

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Treniruoklių salė

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
 • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti draudžiama !!
Copy link