+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Saulėtoji Kuba! Skrydžiai + 12n. 4* viešb. su „viskas įskaičiuota“ – 1041€!

atostogos kuboje

1041€

12 ☾ | 4* viešbutis + viskas įskaičiuota + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Kubą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Varšuvos į Havaną ir 12 naktų nakvynė 4* poilsio komplekse su „viskas įskaičiuota“ vos už 1041€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Kubą:

 • Didžiausia Karibų sala Kuba spalvinga ir nenuspėjama, o nuostabūs paplūdimiai, pasakiška gamta ir žavi istorija tiesiog užburia. Kiekviename kampelyje skamba gyva muzika, o vietinių šokių ritmas atvykėlius įtraukia nuo pirmos minutės. Aplink salą driekiasi įspūdingi koraliniai rifai, kurie atskleidžia povandeninio pasaulio grožį. Miestuose ir miesteliuose gražūs seni pastatai sukuria praeityje sustingusios šalies vaizdą, kurį dar labiau sustiprina gatvėmis zujantys senoviniai automobiliai. Kuboje rasite daugybę įdomių muziejų, kurie leis geriau pažinti šalį ir susipažinti su jos istorija. Trokštantys tingių atostogų, galės mėgautis nepaprasto grožio paplūdimiais ir krištoline šilta jūra. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Kuboje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome 4* viešbutį, įsikūrusį netoli garsaus kurortinio Varadero miesto. Poilsiaudami šiame poilsio komplekse gegužės 11 – 23 d., kurio kaina už 12 naktų su „viskas įskaičiuota“ 491€ asmeniui*, galėsite pasportuoti sporto salėje, maudytis lauko baseinuose ar pasimėgauti Karibų jūros regiono patiekalais vietiniame restorane. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, balkonai arba terasos ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia bevielis internetas.

* Šios viešbučio kainos galioja BE LIVE klubo nariams, o norintys tapti nariu gali padaryti tai labai paprastai. Prieš viešbučio užsakymą prisiregistruokite prie klubo įvedant savo elektroninį paštą, vardą ir pavardę.

Plačiau apie 4* Be Live Experience Varadero viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Netoli paplūdimio

 • Maitinimo tipas „viskas įskaičiuota“

 • Lauko baseinai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Treniruoklių salė

 • Restoranas, baras

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant šį kelionės paketą? Pasinaudokite mūsų tarpininkavimo paslauga, kurią galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę kelionės paketo įsigyjimo detales, užsakysime Jums viešbutį, nupirksime skrydžio bilietus ir visą su kelione susijusią informaciją bei dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą*.

* Jeigu kelionės paketo kaina bus pasikeitusi ir Jums ji netiks, pinigus už sumokėtą paslaugą mes grąžinsime.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link