+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Prabangios atostogos Dubajuje! Skrydžiai + 7n. 5* viešb. su pusryčiais – 899€!

Prabangios atostogos Dubajuje

899€

7 ☾ | 5* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų prabangiame mieste? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Dubajų už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų ir 7 naktys nuostabiame 5* viešbutyje su pusryčiais vos už 899€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Geriausios kainos garantija

Ką tai reiškia?

Tai išskirtiniai kelionių paketų pasiūlymai, kurių dėka mes Jums galime sutaupyti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, lyginant rinkos kainas!
Mes turime unikalią galimybę užsakyti tam tikrus viešbučius su didžiulėmis nuolaidomis, todėl norime ir Jums padėti keliauti pigiau.
Tokiems pasiūlymams mes taikome Geriausios kainos garantiją. Jeigu Lietuvos kelionių agentūrose mūsų pasiūlymą rasite pigiau, mes Jums padovanosime Metinę klubo narystę.
Reikėtų atkreipti dėmesį, kad tokių pasiūlymų datos yra tik tos, kurios nurodytos pasiūlyme. Prieš užsakydami pasiūlyme esantį viešbutį, turite susisiekti su mumis.

Daugiau apie Dubajų:

 • Dubajus – tai prabangiausias, novatoriškiausias ir kosmopolitiškiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas. Vis dar augantis ir besivystantis miestas neturi sau lygių visame pasaulyje. Dubajus garsus savo inovatyviu architektūros stiliumi, švariais paplūdimiais ir pasaulinio lygio pramogų parkais. Poilsiaudami čia visada jausitės saugiai, nes šalis didelį dėmesį skiria saugumui ir turizmui. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Dubajuje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų, tik 2019 m. atidarytą 5* viešbutį, įsikūrusį prabangiausiame Dubajaus rajone – Dubai Marina, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Džumeiros paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje sausio 10 – 17 d., kurio kaina už 7 naktis 549€ asmeniui* su pusryčiais, galėsite maudytis lauko baseine, apsilankyti grožio salone, pasilepinti masažu, pasportuoti sporto salėje ar pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietoje esančiame restorane. Moderniai įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, darbo stalai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio lengvai pasieksite pagrindines Dubajaus lankytinas vietas, o norintiems adrenalino kupinos pramogos, rekomenduojame išbandyti skrydį virš vandens su reaktyvine skraidykle. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

* Ši viešbučio kaina galioja tik tada, kai mes patys užsakome Jums siūlomą viešbutį.

Plačiau apie 5* Stella Di Mare Dubai Marina Hotel viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Erdvūs kambariai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Treniruoklių salė

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant šį kelionės paketą? Pasinaudokite mūsų tarpininkavimo paslauga, kurią galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę kelionės paketo įsigyjimo detales, užsakysime Jums viešbutį, nupirksime skrydžio bilietus ir visą su kelione susijusią informaciją bei dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą*.

* Jeigu kelionės paketo kaina bus pasikeitusi ir Jums ji netiks, pinigus už sumokėtą paslaugą mes grąžinsime.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link