+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų, Emyratus – nuo 268 eurų į abi puses!

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų, Emyratus

Ieškantys atostogų išskirtiniame mieste turėtų paskubėti, nes ką tik pasirodė pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų, Emyratus – nuo 268 eurų į abi puses!

Daugiau apie Dubajų:

 • Dubajus – tai prabangiausias, novatoriškiausias ir kosmopolitiškiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas. Vis dar augantis ir besivystantis miestas neturi sau lygių visame pasaulyje. Dubajus garsus savo inovatyviu architektūros stiliumi, švariais paplūdimiais ir pasaulinio lygio pramogų parkais. Poilsiaudami čia visada jausitės saugiai, nes šalis didelį dėmesį skiria saugumui ir turizmui. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Dubajuje.

Pagrindinė skrydžių informacija:

Pigiausius bilietus nusipirksite paspaudę ant datų arba spustelėję žemiau esantį mygtuką, o jeigu kelionės datos netinka, lengvai jas galite pasikeisti patys. Norintiems gauti dar geresnius pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų skrydžių narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Šios kainos kartais gali išnykti per kelias valandas. Jeigu spustelėjote paieškų mygtukus keletą kartų ir nematote išvardintų kainų, tai tikriausiai bilietai jau išpirkti.

skrydis dubajus

Viešbučio užsakymas:

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų pagalvoti ir apie nakvynę, todėl ją geriausia užsisakyti iš anksto. Dubajaus mieste rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo jis bus brangesnis.

Žemiau rasite mūsų rekomenduojamą viešbutį Dubajuje, kurį mes atrinkome labai kruopščiai. Daugumoje siūlomų viešbučių mes esame buvę patys, o jeigu mūsų variantas jums netinka, nakvynę galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

Plačiau apie 4* Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai viešbutį:

 • Garų pirtis

 • Erdvūs numeriai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Treniruoklių salė, baseinas

 • Restoranas, baras

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • GetYourGuide svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti draudžiama !!
Copy link