+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Bankoką, Tailandą – nuo 390 eurų į abi puses!

Pigūs skrydžiai iš Varšuvos į Bankoką

Ieškantys atostogų egzotiškoje šalyje turėtų paskubėti, nes ką tik pasirodė pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Bankoką, Tailandą – kaina nuo 390 eurų į abi puses! 

Daugiau apie Tailandą:

 • Tailandas – tai viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių bei viena populiariausių atostogų krypčių. Šalyje rasite daugybę balto smėlio paplūdimių, autentiškų budistų šventyklų, turėsite galimybę paragauti neįtikėtino skonio maisto ir pasigrožėti nuostabia gamta. Čia sutiksite pačius draugiškiausius žmones, nes Tailandas vadinamas šypsenų šalimi. Jame puikiai išvystytas turizmas, mažos kainos, daugybė pramogų ir visada šiltas oras. Nepakartojami įspūdžiai bus garantuoti. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Tailande.

Pagrindinė skrydžių informacija:

Pigiausius bilietus nusipirksite paspaudę ant datų arba spustelėję žemiau esantį mygtuką, o jeigu kelionės datos netinka, lengvai jas galite pasikeisti patys. Norintiems gauti dar geresnius pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų skrydžių narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Šios kainos kartais gali išnykti per kelias valandas. Jeigu spustelėjote paieškų mygtukus keletą kartų ir nematote išvardintų kainų, tai tikriausiai bilietai jau išpirkti.

skrydis bankokas

Viešbučio užsakymas:

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų pagalvoti ir apie nakvynę, todėl ją geriausia užsisakyti iš anksto. Tailande rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Tailando paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio ar miesto centro, tuo jis bus brangesnis.

Žemiau rasite mūsų rekomenduojamą viešbutį Patajoje, kurį mes atrinkome labai kruopščiai. Daugumoje siūlomų viešbučių mes esame buvę patys, o jeigu mūsų variantas jums netinka, nakvynę galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

Plačiau apie 4* Hotel Amber Pattaya viešbutį:

 • Iki paplūdimio 15 min pėsčiomis

 • Prabangūs numeriai

 • Treniruoklių salė

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Restorane patiekiami tarptautiniai valgiai

 • Lauko baseinas

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link