+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Atėnus, Graikiją – nuo 34 eurų į abi puses!

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Atėnus, Graikiją

Ieškantys atostogų istoriniame mieste turėtų paskubėti, nes ką tik pasirodė pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Atėnus, Graikiją – nuo 34 eurų į abi puses!

Daugiau apie Atėnus:

 • Tai vakarų civilizacijos lopšys ir demokratijos gimtinė. Kosmopolitiška Graikijos sostinė yra viena iš įdomiausių vietų pasaulyje, kurią tikrai verta aplankyti. Miestas garsėja savo archeologiniais pastatais ir paminklais, tokiais kaip įžymusis Akropolis, Partenonas, Senovės Agora, Romos forumas ir Dioniso teatras. Šis triukšmingas miestas taip pat yra svarbus verslo, kultūros ir naktinio gyvenimo centras, todėl veiklos ir pramogų niekada jame netrūksta. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Atėnuose.

Pagrindinė skrydžių informacija:

Pigiausius bilietus nusipirksite paspaudę ant datų arba spustelėję žemiau esantį mygtuką, o jeigu kelionės datos netinka, lengvai jas galite pasikeisti patys. Norintiems gauti dar geresnius pasiūlymus, siūlome įsigyti mūsų skrydžių narystę, apie kurios privalumus ir naudą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nuorodą.

P.S. Šios kainos kartais gali išnykti per kelias valandas. Jeigu spustelėjote paieškų mygtukus keletą kartų ir nematote išvardintų kainų, tai tikriausiai bilietai jau išpirkti.

skrydis atenai

Viešbučio užsakymas:

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų pagalvoti ir apie nakvynę, todėl ją geriausia užsisakyti iš anksto. Atėnuose rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio ar miesto centro, tuo jis bus brangesnis.

Žemiau rasite mūsų rekomenduojamą viešbutį Atėnuose, kurį mes atrinkome labai kruopščiai. Daugumoje siūlomų viešbučių mes esame buvę patys, o jeigu mūsų variantas jums netinka, nakvynę galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

Plačiau apie 4* B4B Athens Signature Hotel viešbutį:

 • Viešbutis Atėnų miesto širdyje

 • Įskaičiuoti nuostabūs pusryčiai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Garsui nepralaidūs numeriai

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Sveikatingumo paslaugos

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link