+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Pasidžiaukite šiluma Dubajuje! Skrydžiai + 10n. 4* viešb. su pusryčiais – 549€!

Dubajus kelionių paketas

549€

10 ☾ | 4* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų prabangiame mieste? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Dubajų už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų ir net 10 naktų puikiame 4* viešbutyje su pusryčiais vos už 549€! Griebkite šį pasiūlymą, kol karštas! Skrydžiai vykdomi su vienomis geriausiomis pasaulyje „Turkish Airlines“ oro linijomis!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendinimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Lanksčios bilietų sąlygos galioja ir skrydžiams su „Turkish Airlines“ oro linijų bendrove. Pasikeitus planams, galėsite Nemokamai pasikeisti datą, sumokant kainos skirtumą, jeigu jis toks bus. 
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Dubajų:

 • Dubajus – tai prabangiausias, novatoriškiausias ir kosmopolitiškiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas. Vis dar augantis ir besivystantis miestas neturi sau lygių visame pasaulyje. Dubajus garsus savo inovatyviu architektūros stiliumi, švariais paplūdimiais ir pasaulinio lygio pramogų parkais. Poilsiaudami čia visada jausitės saugiai, nes šalis didelį dėmesį skiria saugumui ir turizmui. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Dubajuje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų, tik 2019 m. atidarytą 4* viešbutį, įsikūrusį Barša aukštumose, už poros kilometrų nuo Palace paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje vasario 22 – kovo 4 d., kurio kaina už 10 naktų 235€ asmeniui su pusryčiais, galėsite maudytis lauko baseine, apsilankyti grožio salone, pasilepinti masažu ar pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietoje esančiame restorane. Moderniai įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, darbo stalai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas.

Plačiau apie 4* Millennium Place Barsha Heights Hotel viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Erdvūs kambariai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Treniruoklių salė

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link