+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Nuostabi kelionė iš Rygos į magišką Filipinų salą – Palavaną, kaina TIK 1099€!

Palavano sala kelionė

1099€

9 ☾ | viešbučiai + patogūs skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Filipinus už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Rygos į Manilą ir Palavano salą bei 9 naktų nakvynė gerai vertinamuose 3* ir 4* viešbučiuose vos už 1099€! Griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

Daugiau apie Palavano salą:

 • Filipinams priklausančią Palavano salą puošia džiunglės, laukiniai paplūdimiai ir kiti mažai žmogaus rankų paliesti plotai. Dauguma turistų pirmiausiai plūsta aplankyti El Nido regioną ir Korono salą. Palavano pasididžiavimas – Puerto Princesa požeminė upė, kuri laikoma Naujuoju pasaulio gamtos stebuklu. Saloje rasite daugybę nardymo vietų, kuriose galima smagiai praleisti laiką, tyrinėjant povandeninį jūrų pasaulį. Geriausia nardymo vieta – UNESCO saugomas Tubatahos rifas. Keliaujant po salą, taip pat rekomenduojama užsukti į autentiškus miestelius, kuriuose galima paragauti vietinių gamybos patiekalų, pasigrožėti fontanais ar šventyklomis. Įdomi patirtis – apsilankymas Batak genties kaimelyje, kuriame galima geriau susipažinti su Palavano salos kultūra ir istorija. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Palavano saloje.

Kelionė prasideda skrydžiu iš Rygos į Manilą su ​vienomis ​geriausi​ų​ Europos oro linijų „Turkish Airlines“! Manila – įspūdingas miestas, kurį supa šimtmečių senumo bažnyčios ir kolonijinė istorija. Lankantis Filipinų sostinėje, rekomenduojama pasivaikščioti po seniausią rajoną Intramuros, kuriame galima rasti keletą įdomių lankytinų vietų ir svarbių orientyrų bei paminklų. Makati rajone įsikūrę aukščiausio lygio prekybos centrai, viešbučiai, mieste puikiai išvystyta transporto sistema, leidžianti keliauti patogiai ir nesudėtingai. Maniloje nakvynę rezervuokite netoli oro uosto įsikūrusiame gerai vertiname 3* viešbutyje, kuriame galėsite pailsėti stilingame modernaus interjero numeryje bei paragauti egzotiškų patiekalų viešbučio restorane. Viešnagės metu, vasario 22 – 23 d., kambarys šiame viešbutyje nakčiai kainuos 33€ asmeniui su pusryčiais.

skrydis manila

Plačiau apie 3* Red Planet Manila viešbutį Maniloje:

 • Viešbutis netoli oro uosto

 • Į kainą įskaičiuoti pusryčiai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Restoranas

 • Suvenyrų ir dovanų parduotuvė

 • Apsauga 24 val

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Vasario 23 d. iš Manilos skrendate tiesiai į El Nido oro uostą, kuris yra šalia garsiojo El Nido kaimelio. Dauguma keliautojų iš Manilos skrenda į Puerto Princesa oro uostą, tačiau šis  sprendimas nėra geras, nes tuomet, norint pasiekti El Nido, teks važiuoti 5 – 6 valandas automobiliu. Pasirinkę El Nido oro uostą, sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti poilsiui ar pažinčiai su kurortu. El Nido – tai buvęs nedidelis žvejų kaimelis, kuris dažnai tituluojamas gražiausia vieta Filipinuose. Iš šios vietos labai patogu nuvykti į kitas nuostabaus grožio Filipinų salas. Nakvynę rezervuokite El Nido kaimelyje įsikūrusiame 3* viešbutyje. Poilsiaudami jame vasario 23 – 28 d. už 5 naktis sumokėsite TIK 155€ asmeniui. Viešbutyje galėsite išsimaudyti lauko baseine, pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietiniame restorane ir tuo pačiu pasigrožėti pasakiškais kalnų vaizdais. Numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, seifai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas.

Transportas iš El Nido oro uosto iki El Nido kurorto ČIA.
Ekskursijas po El Nido apylinkes rasite paspaudę šią nuorodą.

Plačiau apie 3* Cuna Hotel viešbutį:

 • Viešbutis El Nido miestelyje

 • Netoli paplūdimio

 • Viešbutis pastatytas 2018 m.

 • Lauko baseinas

 • Elektrinis virdulys

 • Bendra poilsio / televizijos salė

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Paskutinė šios įspūdingos kelionės stotelė – Sabango kaimelis, kuris garsėja pasakiško grožio vaizdais bei paplūdimiais Palavano saloje. Tai viena iš populiariausių atostogų vietų tiems, kas mėgsta tingų poilsį paplūdimyje. Nakvynę rezervuokite šalia Sabango paplūdimio įsikūrusiame prabangiame 4* poilsio komplekse su pusryčiais. Poilsiaudami šiame viešbutyje vasario 28 – kovo 3 d. sumokėsite už 3 naktis 212€ asmeniui. Viešbutyje galėsite užsukti į sporto salę, SPA centrą ar pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietiniame restorane. Numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, balkonai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Nuo šio viešbučio iki Puerto Princesa oro uosto tik 2 valandos kelio automobiliu, todėl tai puikus pasirinkimas, keliaujant atgal namo.
Iš Sabango patogu nuvykti prie vienos ilgiausių pasaulyje Puerto Princesos požeminės upės, kuri vingiuoja beveik 8,2 kilometro, tačiau turistams pasiekiama tik 1,5 kilometro. Čia organizuojamos specialios ekskursijos, kurių metu lankytojai nedidelėmis valtelėmis yra įplukdomi į urvus. Išskirtinės pramogos metu plaukiant upe, galima išvysti keistų formų uolienas ir žavius stalaktitus. Keliaujant po šį regioną, taip pat verta užsukti į Puerto Princesos nacionalinį parką, kuriame galima išvysti įvairiausių egzotinių gyvūnų ir paukščių. Norintys dar aktyvesnių pramogų, gali vykti iki Ugong uolos ir užkopus ant jos, žemyn nusileisti lynu.

Transportas iš El Nido iki Sabango kaimelio ČIA.
Ekskursijas po Sabango apylinkes siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Plačiau apie 4* Sheridan Beach Resort & Spa viešbutį:

 • Viešbutis šalia paplūdimio

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • SPA paslaugos

 • Lauko baseinas

 • Treniruoklių salė

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Kovo 3d. po pusryčių vykite su viešbučio arba viešuoju transportu į Puerto Princesos oro uostą. Iš ten skrendate į Manilos oro uostą, laukiate apie 4 val. pagrindinio skrydžio ir su trumpu sustojimu Stambule grįžtate namo.

skrydis palavanas

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link