+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Magiškas poilsis Zanzibare! Skrydžiai, viešbučiai + pusryčiai saloje – TIK 745€!

Zanzibaras poilsinės kelionės

745€

8 ☾ | viešbučiai + patogūs skrydžiai + pusryčiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Zanzibarą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Briuselį ir Zanzibarą bei 8 naktų nakvynė gerai vertinamuose 3* ir 4* viešbučiuose su pusryčiais saloje vos nuo 745€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

Daugiau apie Zanzibarą:

 • Tai viena gražiausių salų pasaulyje, kuri traukia turistus vandenyno gelmių grožiu, skirtingomis kultūromis ir egzotiška Afrikos gamta. Poilsiautojus nustebina balto smėlio paplūdimiai, koraliniai rifai, skaisčiai žydras vanduo ir Akmeninis miestas. Zanzibare vandens temperatūra siekia 27 °C ištisus metus, o visą salą juosiantis koralinis rifas ir gausi povandeninio pasaulio gyvūnija atima žadą kiekvienam. Keliaudami po salą būtinai užsukite pasižvalgyti po autentiškus vietinių namukus, kai kurie jų drėbti iš molio, apdangstyti palmių šakomis. Juose nėra jokių grindų – tik asla, nėra ir langų, o dažnai ir durų. Nuvykite į Akmenų miestą, kuris garsėja kultūros bei istorijos paminklais. Šis miestas yra kovos su vergove simbolis. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Tanzanijoje.

Kelionė prasideda skrydžiu iš Vilniaus į Briuselį su ​vienomis ​geriausi​ų​ Europos oro linijų „Brussels Airlines“! Bilietus perkame sausio 15 – 24 datomis, kaip ir nurodyta pavyzdyje. Briuselis – žavus miestas su nuostabia architektūra ir gražia istorija. Čia įsikūrę pasaulinio lygio muziejai, meno galerijos, klesti fantastiška restoranų ir kavinių kultūra, veikia parkai. Briuselyje taip pat puikiai išvystyta transporto sistema, leidžianti keliauti po miestą patogiai ir nesudėtingai. Briuselyje nakvynę rezervuokite netoli oro uosto įsikūrusiame gerai vertiname 3* viešbutyje. Viešnagės metu (sausio 15 – 16 d.) galėsite ilsėtis terasoje bei paragauti gardžių patiekalų viešbučio restorane. Taip pat viešbutis teikia nemokamas pervežimo paslaugos iš/į oro uostą darbo dienomis nuo 6 iki 22.45 val., o savaitgaliais – nuo 4 iki 22.45 val.

skrydis briuselis

Plačiau apie 3* Park Inn By Radisson Briuselyje:

 • Viešbutis netoli oro uosto

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Garsui nepralaidūs numeriai

 • Treniruoklių salė

 • Restoranas, baras

 • Antialerginis numeris

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

sausio 16 d. iš Briuselio skrendate tiesiai į Zanzibarą. Šioje autentiškoje saloje nakvynę (sausio 16 – 23 d.) rezervuokite tarp vešlios atogrąžų augmenijos įsikūrusiame prabangiame 4* viešbutyje, kurio kaina už 7 naktis 590€. Svečiai apgyvendinami žavinguose, Zanzibaro salos stiliumi įrengtuose numeriuose, kuriuose galėsite mėgautis visiška ramybe bei kitais malonumais. Numeriuose rasite verandas arba balkonus ir vonios kambarius su dušais bei bidė, o kai kuriuose – svetainės zonas su televizoriais. Viešbučio bare galėsite gurkšnoti kokteilius ar kitus gėrimus, o užsukę į restoraną paragausite Zanzibaro virtuvės, šviežių jūros gėrybių ar europietiškų patiekalų.

Transportas iš Zanzibaro oro uosto iki viešbučio ČIA.
Eksursijas po Zanzibaro apylinkes rasite paspaudę šią nuorodą.

skrydis zanzibaras

Plačiau apie 4* Villa Kiva Boutique Hotel viešbutį:

 • Viešbutis šalia paplūdimio

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Restoranas, baras

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
 • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti draudžiama !!
Copy link