+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Magiškas poilsis Zanzibare! Skrydžiai + 8n. 4* viešb. su pusryčiais – TIK 687€!

Zanzibaras poilsinės kelionės

687€

8 ☾ | 4 * viešbutis + pusryčiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje saloje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Zanzibarą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus bei 8 naktų nakvynė gerai vertiname 4* viešbutyje su pusryčiais vos už 687€! Pagrindiniai skrydžiai vykdomi su geriausiomis pasaulyje „Qatar Airways“ oro linijomis. Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Lanksčios bilietų sąlygos galioja ir skrydžiams su „Qatar Airways“ oro linijų bendrove. Pasikeitus planams, galėsite Nemokamai pasikeisti datą, sumokant kainos skirtumą, jeigu jis toks bus. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę šią nuorodą.
 • Vyriausybės nutarimu, nuo 2021-01-18 dienos, keliautojams grįžusiems iš Tanzanijos, saviizoliacija nėra privaloma. Keliautojai taip pat gali laisvai atvykti į Tanzaniją, tačiau prieš kelionę galite peržiūrėti ar nepasikeitė taisyklės šioje svetainėje. Lietuviams vykstantiems į Tanzaniją reikalinga viza, ją galite įsigyti ČIA.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Zanzibarą:

 • Tai viena gražiausių salų pasaulyje, kuri traukia turistus vandenyno gelmių grožiu, skirtingomis kultūromis ir egzotiška Afrikos gamta. Poilsiautojus nustebina balto smėlio paplūdimiai, koraliniai rifai, skaisčiai žydras vanduo ir Akmeninis miestas. Zanzibare vandens temperatūra siekia 27 °C ištisus metus, o visą salą juosiantis koralinis rifas ir gausi povandeninio pasaulio gyvūnija atima žadą kiekvienam. Keliaudami po salą būtinai užsukite pasižvalgyti po autentiškus vietinių namukus, kai kurie jų drėbti iš molio, apdangstyti palmių šakomis. Juose nėra jokių grindų – tik asla, nėra ir langų, o dažnai ir durų. Nuvykite į Akmenų miestą, kuris garsėja kultūros bei istorijos paminklais. Šis miestas yra kovos su vergove simbolis. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Tanzanijoje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų 4* viešbutį, įsikūrusį šalia Bwejuu paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje kovo 16 – 24 d., kurio kaina už 8 naktis 215€ asmeniui, galėsite maudytis lauko baseine ar pasimėgauti šviežių jūros gėrybių patiekalais vietoje esančiame restorane. Svahili stiliumi įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, lovos su tinkleliais nuo uodų, valgomojo zona ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas.

Plačiau apie 4* Indigo Beach Zanzibar viešbutį:

 • Viešbutis šalia paplūdimio

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • Deginimosi terasa

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Restoranas, baras

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link