+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Madrido karališkieji rūmai: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas!

Madrido karališkieji rūmai 

Madrido karališkieji rūmai yra didžiausia karališka rezidencija Europoje, nors karalius joje negyvena. Tai viena dažniausiai siūlomų vietų Madride, kurią verta aplankyti. Rūmuose įrengti keli tūkstančiai kambarių, kurie gali pasigirti įspūdinga prabanga. Aukso lubos, freskos, gobelenai, garsiausių menininkų darbai, porcelianas, sidabro dirbiniai, laikrodžiai ir baldai nepaliks abejingų. Rezidenciją juosia nuostabus sodas, kuriame augalų apsuptyje meniškai įkomponuotos skulptūros.

Šiandien turistai gali apžiūrėti daugybę rūmų komplekso vietų – nuo prabangiai įrengtų kambarių iki ypatingą istoriją turinčios Stradivarijaus salės. Norintiems kuo geriau išnaudoti savo apsilankymą, pristatysime pagrindines veiklas Madrido rūmuose, kurios labiausiai sudomina lankytojus.

Ginklų aikštė

Ginklų aikštė yra tarp Karališkųjų rūmų ir Almunedos katedros. Ši vieta dažnai pasirenkama fotografuoti Karališkuosius rūmus. Taip pat iš šios aikštės galima patekti į rūmus ir pradėti ekskursiją po juos.

Pagrindiniai laiptai

Pagrindiniai valdovų rūmų laiptai suprojektuoti taip, kad jų pakopa atrodytų grakščiai ir harmoningai. Kiekvienas laiptelis iškaltas iš 5 m ilgio ispaniško marmuro gabalo. Rekomenduojame skirti laiko šiems laiptams, apžiūrėti virš laiptų nuostabų skliautą ir jo paveikslus, vaizduojančius XVIII amžiaus Ispanijos monarchiją.

Karolio III kambarys

Visas Ispanijos karaliaus Karolio III kambarys yra dekoruotas rokoko stiliumi, pradedant grindimis ir baigiant lubomis. Jo valdymo laikais šis stilius buvo labai populiarus, kuris vaizdavo gamtos grožį ir rytietišką meną. Kambario grindis puošia marmurinė intarsija, vaizduojanti augalus, kurie taip pat matomi ant sėdynių ir sienų. Karolio III kambarys yra vienas iš gražiausių karališkųjų rūmų kambarių su labai turtinga apdaila. Čia taip pat puikuojasi vertingas XVIII amžiaus laikrodis.

Karališkoji koplyčia

Karališkoji koplyčia – vienas įspūdingiausių Madrido karališkųjų rūmų pastatų. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, todėl visuma atrodo nuostabiai. Lankantis joje, ypatingą dėmesį reikėtų skirti juodo marmuro kupolui ir jo detalėms. Koplyčią taip pat puošia kolonos, freskos ir vargonai.

Stradivarijaus salė

Stradivarijaus salė yra viena labiausiai turistų mėgstamų vietų Madrido karališkuose rūmuose. Joje eksponuojami 2 smuikai, altas ir violončelė. Šie instrumentai į rūmus buvo atgabenti 1775 m. Jie nuolat buvo naudojami įvairiems koncertams ir iki šių dienų vis dar tarnauja išskirtiniuose renginiuose, vykstančiuose Madrido karališkuose rūmuose. Šią salę labai pamėgę viso pasaulio melomanai tiek dėl jos puošybos, tiek dėl eksponuojamų kūrinių.

Sosto kambarys

Madrido karališkieji rūmai sosto kambarys

Karaliaus sostas stovi dideliame kambaryje su raudono aksomo sienomis ir ištaigingomis dekoracijomis, vadinamame Sosto kambaryje. Jis buvo pastatytas ir įrengtas 1772 metais. Įdomu tai, kad Sosto kambario apdaila yra nepakitusi iki šių dienų. Kiekvienas dekoratyvinis elementas yra meno šedevras, simbolizuojantis Ispanijos monarchiją ir jos istoriją. Tarp šių elementų išvysite freskas, sidabriniais siūlais siuvinėtus kilimus, bronzines figūras, veidrodžius ir kitus eksponatus.

Kaip nuvykti į Madrido karališkuosius rūmus?

Madrido karališkieji rūmai lengvai pasiekiami viešuoju transportu.

„Opera“ (5 ir 2 linija) yra artimiausia metro stotis, tai apie dešimt minučių pėsčiomis iki rūmų.

Į rūmus taip pat galima patekti 2, 25, 39 ir 148 maršrutų autobusais.

Nuo Madrido miesto centro iki rūmų yra maždaug 15 – 20 minučių pėsčiomis.

Madrido karališkųjų rūmų lokacijos vieta ČIA.

Madrido karališkieji rūmai darbo laikas:

Madrido karališkieji rūmai dirba kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 18:00 val.

Madrido rūmai bilietai ir kainos:

Bilietus į rūmus ir įvairias ekskursijas galite užsisakyti, paspaudę žemiau esantį mygtuką. Žinoma, geriausia bilietus pirkti internetu iš anksto, nes taip išvengsite ilgų laukimų eilėje. Taip pat rekomenduojame įsigyti kombinuotą bilietą, nes tokie bilietai, leis jums nemažai sutaupyti.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

5 × 2 =