+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Ką būtina žinoti keliaujantiems į Graikiją!

Graikija poilsinės kelionės

Poilsiautojai laisvai gali atvykti į Graikiją ir mėgautis poilsiu. Tai ką būtina žinoti keliaujantiems į Graikiją:

 • Keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į Graikiją iš Lietuvos, privalo pateikti neigiamą COVID-19 PGR testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį arba neigiamą greitąjį antigeno testą, atliktą ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį.
 • Atsakymas turėtų būti pateiktas popieriniame tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotame sertifikate ar medicinos įstaigos pažymoje su originaliu antspaudu anglų kalba. 72 ir 48 valandų laikas skaičiuojamas nuo mėginio tyrimui paėmimo, bet ne nuo atsakymo gavimo. Neturintys neigiamo PGR ar antigeno testo atsakymo, nebus įleidžiami į lėktuvą, skrendantį į Graikiją.
 • Keliautojai, paskiepyti 2 vakcinos dozėmis ir kuriems bus praėjusios 2 savaitės po paskutinės dozės, į Graikiją galės keliauti be neigiamo COVID-19 testo. Jie privalės su savimi turėti E063 vakcinacijos įrašą iš E-sveikatos anglų kalba arba vertimą į anglų kalbą iš vertimo biuro su antspaudais, arba atsisiųstą ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą. Primename, kad šiuo metu pripažįstamos tik šios vakcinos: Pfizer-BioNtech, Moderna, Vaxzevria (Astra Zeneca), Sinovac Biotech, Novavax, Johnson & Johnson, Sputnik-V, Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Keliautojams turintiems pažymą anglų kalba iš sveikatos priežiūros įstaigos, patvirtinančią, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta teigiamu COVID-19 PGR arba antigeno tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau nei 30 dienų ir ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Graikiją, neigiamo COVID-19 testo pateikti nereikia. 
 • Keliaujantiems į Graikiją asmenims būtina užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (PLF). Prieš lipant į lėktuvą prie registracijos langelio, keliautojai turės pateikti atspausdintą arba telefone išsaugotą QR kodą, kurį gaus užpildžius šią formą. ​Keliautojai turi užtikrinti, kad pateikta informacija formoje būtų teisinga. Anketą rasite ČIA.
 • Atvykus į Graikijos oro uostą, atsitiktine tvarka pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas COVID-19 greitasis testas. Po teigiamo testo rezultato keliautojai bus karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose ne mažiau 10 dienų. Visas su COVID-19 susijusias išlaidas padengs Graikijos vyriausybė.
 • Keliaujant laivais iš Graikijos žemyninės dalies į Zakintą, Kretą, Milo ar kitas salas, nuo liepos 5 d. reikia pateikti skiepų pažymėjimą, PGR arba greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą. Ši taisyklė taip pat galioja ir kelionėms tarp salų, kurios viena nuo kitos nutolusios labai toli, kaip pavyzdžiui Kreta – Santorinis. Tai taikoma visiems keliautojams nuo 12 m. Taip pat visiems keliautojams prieš kelionę būtina užpildyti sveikatos formą, kurią rasite ČIA.
 • Ekskursijos pramoginiais laiveliais, jachtomis, autobusais Graikijoje vykdomos pilnu pajėgumu.
 • Oficiali informacija ČIA.
 • Informacija bus nuolat atnaujinama.

Reikalingą keltą savo kelionei iš Atėnų ar kitų Graikijos vietų po įvairias šalies salas galite rasti pasinaudoję žemiau esančia naudinga paieškos forma.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link