+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Geriausios ir įdomiausios pramogos Santorini saloje!

Santorinis pramogos

Pramogos Santorini saloje – tai puikus laikas, kurį kelionės metu galite praleisti vienas, su antrąja puse, draugais ar su šeima.

Santorini sala laikoma viena populiariausių turistinių vietų Europoje, kurią aplankyti svajoja daugelis keliautojų. Tai ne tik nuostabių baltų namukų ir užburiančių saulėlydžių sala, tačiau ir daugybės pramogų oazė. Čia galite išbandyti įvairias pramogas, kurios leis geriau susipažinti su šia nuostabaus grožio sala.

Pramogos Santorini saloje patiks visiems, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar lyties, todėl beliks atsipalaiduoti ir mėgautis nepamirštamomis akimirkomis. Saloje galite leistis į smagią kelionę link vulkano, šokinėti per jūros bangas su vandens motociklais, susipažinti su povandeniniu pasauliu nardant, grožėtis panoramomis iš paukščio skrydžio skrendant parasparniu ir užsiimti kitomis aktyviomis veiklomis.

Patyrinėkime kartu, kurios pramogos Santorini saloje jus gali labiausiai sudominti:

1. Pasiplaukiojimas laivu ar jachta

Jei vanduo jūsų negąsdina, tai atostogaudami Santorini saloje, leiskitės į pažintinį turą laivu ar jachta. Turo metu susipažinsite su apylinkėmis iš vandens, padarysite ne vieną gražų kadrą, pasiklausysite įdomių istorijų ir puikiai praleisite laiką. Pasiplaukiojimas laivu ar jachta smagi pramoga įvairaus amžiaus turistams, kurios akcentas ramus poilsis ir visiškas atsipalaidavimas. Kartais laivu ar jachta galima pasiekti net tas vietas, kurios sausumos keliu sunkiai pasiekiamos.

Užsisakykite kelionę laivu ČIA.

2. Plaukimas irklente

Plaukimas irklente

Vis labiau populiarėjanti irklenčių sporto šaka puikus būdas smagiai praleisti laiką. Dalyvavimas šioje veikloje stiprina kūną ir sveikatą. Stovėdami visu ūgiu, galėsite mėgautis jūra ir aplink atsiveriančiais vaizdais. Irklenčių sportui nereikia specialių įgūdžių, užtenka minimalaus pasiruošimo. Naudojama įranga taip pat nesudėtinga, todėl šį sportą gali išbandyti įvairaus amžiaus atstovai. Irklentės suteikia daug malonių emocijų, todėl išbandę jas, tikrai nesigailėsite.

Plaukimą irklente įsigykite paspaudę šią nuorodą.

3. Skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu

Nebijantys aukščio, Santorini saloje gali išbandyti skrydį parasparniu. Nuostabus jausmas skristi ir grožėtis atsiveriančiomis panoramomis bei besikeičiančiais gamtos vaizdais. Iš paukščio skrydžio darytos nuotraukos dar ilgai primena šiuos pojūčius. Aukščiausios kokybės įranga ir profesionaliai paruošta komanda jūsų nenuvils, o skrydis bus saugus. Tai unikali patirtis, kuri padovanos džiaugsmo ir tik pačias geriausias emocijas.

Užsisakykite skrydį parasparniu ČIA.

4. Skrydis vandens skraidlente

Skrydis vandens skraidlente

Išbandykite naują pramogą – skrydį vandens skraidlente. Tai labai įdomi ir kiek neįprasta patirtis, tačiau kupina adrenalino ir įspūdžių. Stovėdami ant lentos, prie kurios pritvirtintos vandens žarnos, sujungtos su PWC turbina, galėsite mėgautis skrydžiu virš vandens. Galinga vandens jėga jus iškels net į 18 metrų aukštį. Atlikti įvairius judesius ant vandens ir po vandeniu galėsite balansuodami svoriu, o kilimo ir leidimosi greitį reguliuosite vandens srove. Vieną kartą išbandę, tikrai norėsite tai dar kartą pakartoti.

Šią adrenalino kupiną pramogą rezervuokite internetu ČIA.

5. Plaukimas baidare arba kanoja

Plaukimas baidare arba kanoja

Viena iš smagiausių vasaros vandens pramogų Santorini saloje – plaukimas baidare ar kanoja. Tai ne tik sportas, tačiau ir pabuvimas gamtoje, besigrožint apylinkių kraštovaizdžiu. Ši pramoga tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl ji labiausiai mėgstama šeimų ar draugų kompanijų. Baidarių valdymas nėra sudėtingas, jos pakankamai stabilios, todėl tiks ir pradedantiesiems. Plaukimo baidarėmis maršrutus galima rinktis pagal sudėtingumą ir fizinį pasirengimą. Šis užsiėmimas saugus, nes viso plaukimo metu yra dėvimos gelbėjimosi liemenės.

Užsisakykite plaukimą baidarėmis arba kanojomis ČIA.

6. Nardymas

Nardymas

Nardymas – vienas geriausių būdų susipažinti su povandeniniu pasauliu, kuris yra labai turtingas. Nereikia būti profesionalu, kad išbandytum šią pramogą. Sudalyvavę įvadinėje pamokoje ir pirmą kartą lydimi instruktoriaus, galėsite jaustis saugūs. Pirmiausia susipažinsite su įranga, vėliau išmoksite ja naudotis ir tik tada leisitės į nardymo nuotykį. Nardymas – tai pramoga, kurią kiekvienas bent kartą gyvenime turi išbandyti, todėl nepraleiskite šios galimybės atostogaudami Santorini saloje.

Užsisakykite spalvingą povandeninę kelionę ČIA.

7. Ekskursija sraigtasparniu

Ekskursija sraigtasparniu

Aplankyti visas norimas vietas, keliaujant po Santorini salą, karštuoju sezonu dėl didelio turistų srauto gali būti sudėtinga. Geriausia jas apžiūrėti iš viršaus, todėl siūlome užsisakyti ekskursiją sraigtasparniu. Kelionės metu grožėsitės nuostabiais vaizdais, aplankysite svarbiausias vietas ir viską užfiksuosite gražiausiuose kadruose. Pasimėgaukite laisvės pojūčiu ir pamatykite pasakiškus saulėlydžius iš dangaus. Ši unikali patirtis leis parsivežti daugybę puikių prisiminimų ir išskirtinių nuotraukų.

Šią išskirtinę pramogą įsigykite paspaudę šią nuorodą.

8. Plaukimas vandens motociklu

Plaukimas vandens motociklu

Plaukimas vandens motociklu jūroje labai smagus ir kupinas adrenalino nuotykis. Tai ne tik puiki pramoga, tačiau ir neįkainojama patirtis. Užsiėmimo metu skriesite per bangas vėjui kedenant plaukus ir mėgausitės nuostabiais atsiveriančiais vaizdais. Instruktoriai supažindins su naudojimosi ir saugumo instrukcijomis, todėl valdyti greitą, galingą ir manevringą vandens motociklą nebus sudėtinga. Nepraleiskite progos Santorini saloje išbandyti šią kupiną jaudulio pramogą!

Adrenalino kupiną pramogą rezervuokite internetu ČIA.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

3 × 2 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą