+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Fantastiška kelionė į Singapūrą ir Balio salą! Skrydžiai, viešbučiai + pusryčiai – 1000€!

Fantastiška kelionė į Singapūrą ir Balio salą

1000€

13 ☾ | viešbučiai + skrydžiai + pusryčiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje saloje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Balį už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Singapūrą ir Balį bei 13 naktų nakvynė gerai vertinamuose 4* viešbučiuose su pusryčiais vos nuo 1000€! Griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

Daugiau apie Balį:

 • Balis – Indonezijos sala, lepinanti poilsiautojus puikiu oru ir nuostabia gamta. Minios turistų kasmet užplūsta šią fantastišką vietą. Balio saloje nuo pirmų minučių jus pasitiks draugiški vietiniai, kurie mielai prisidės prie to, kad jūs atostogas praleistumėte kuo geriau. Čia rasite balto smėlio paplūdimius, šiltą krištolinę jūrą, skanų maistą ir daugybę pramogų. Norintys ramybės, gali tiesiog mėgautis saule paplūdimiuose, o aktyvūs poilsiautojai gali išbandyti vandens pramogas, vietinį masažą ar smagiai praleisti laiką naktiniuose klubuose ir baruose. Mėgstantys prabangą, turėtų apsilankyti Seminjako kurorte, kuriame ras daugybę prašmatnių viešbučių, siūlančių aukščiausio lygio paslaugas. Ramesniam poilsiui tikrai tiks Džimbarano kurortas. Jis laikomas ir salos jūros gėrybių centru, kuriame rasite nuo žvejų, parduodančių tik ką sugautą laimikį iki restoranų, siūlančių paragauti gardžiausių patiekalų. Saloje išvysite ne vieną šventyklą, garsiuosius Jatiluwih ryžių laukus, daugybę istorinių ir kitų įdomių vietų, kurios leis geriau pažinti Balį. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Balio saloje.

Kelionė prasideda skrydžiu iš Vilniaus į Singapūrą su ​vienomis ​geriausi​ų​ Europos oro linijų „Turkish Airlines“! Singapūras – įspūdingas miestas – valstybė, kuris priverčia aiktelėti ne vieną. Tai maža, saloje įsikūrusi valstybė, kuri labai tankiai apgyvendinta. Įdomu tai, kad daugiau nei pusė šios šalies sudaro parkai, rezervatai ir želdynai. Singapūras pasižymi vienu iš aukščiausių pragyvenimo lygių pasaulyje ir yra tapęs viena lankomiausių Azijos vietų. Čia įsikūrę aukščiausio lygio prekybos centrai, aukščiausios klasės viešbučiai, mieste puikiai išvystyta transporto sistema, leidžianti keliauti patogiai ir nesudėtingai. Šiame futuristiniame mieste nakvynę rezervuokite Singapūro centre, gyvybingame meno ir kultūros rajone Bras Basah įsikūrusiame gerai vertiname 4* viešbutyje. Viešnagė vasario 10 – 12 d. jums kainuos 168€ asmeniui su pusryčiais. Poilsio metu galėsite plaukioti ant stogo įrengtame baseine bei paragauti egzotiškų patiekalų viešbučio restorane.

Daugiau apie Singapūrą galite paskaityti ČIA.

Plačiau apie 4* 30 Bencoolen viešbutį Singapūre:

 • Viešbutis Singapūro centre

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Treniruoklių salė

 • Lauko baseinas

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Vasario 12d. iš Singapūro skrendate tiesiai į Balį, o iš ten vyksite į Ubudo miestą. Tai Balio kultūros sostinė, kuris itin mėgstamas meno gerbėjų. Ubudo mieste ir jo apylinkėse rasite spalvingų meno galerijų, įdomių muziejų, SPA centrų ir įspūdingų šventyklų, kurių dėka geriau susipažinsite su Indonezijos religija, papročiais ir tradicijomis. Šiame autentiškame mieste nakvynę vasario 12 – 15 d. rezervuokite tarp vešlios atogrąžų augmenijos įsikūrusiame išskirtiniame poilsio komplekse, kurio kaina už 3 naktis 105€ asmeniui. Svečiai apgyvendinami žavinguose, Balio salos stiliumi įrengtuose numeriuose, kuriuose galėsite mėgautis visiška ramybe bei kitais malonumais.

Transportas iš Balio oro uosto iki Ubudo miesto ČIA.
Ekskursijas po Ubudo apylinkes rasite paspaudę šią nuorodą.

skrydis balis

Plačiau apie 4* Sri Ratih Cottages viešbutį:

 • Viešbutis labai patogioje vietoje

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Paskutinė šios įspūdingos kelionės stotelė – Seminjako kurortas, kuris garsėja pasakiško grožio saulėlydžiais Balio saloje. Tai viena iš populiariausių Balio atostogų vietų tiems, kas mėgsta tingų poilsį paplūdimyje. Švarus vanduo, puikus smėlis ir daugybė čia esančių kavinių ir restoranų suteikia paplūdimiui malonią atmosferą. Maitinimo įstaigose galite mėgautis skaniu maistu ir gėrimais gana nebrangiai. Iš Seminjako taip pat patogu nuvykti į kitas Balio salos vietas, tokias kaip Tanah Lot šventyklą, Uluwatu skardį ar prie Sekumpul krioklio. Nakvynę rezervuokite netoli Seminjako paplūdimio įsikūrusiame prabangiame 4* viešbutyje. Poilsiaudami šiame poilsio komplekse vasario 15 – 23 d., kurio kaina už 8 naktis su pusryčiais 195€ asmeniui, galėsite maudytis lauko baseine, pasportuoti treniruoklių salėje ar pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietiniame restorane. Prabangiuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, DVD leistuvai, seifai, poilsio zonos, balkonai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Netoli prabangaus komplekso įsikūręs prekybos centras „Seminyak Square“.

Plačiau apie 4* Hotel Vila Lumbung viešbutį:

 • Viešbutis netoli paplūdimio

 • Įskaičiuoti labai geri pusryčiai

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodytos paketo kainos galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link