+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Egzotiškas poilsis Barbadose! Skrydžiai + 9n. 3* viešb. su pusryčiais – 1107€!

Barbadosas poilsinės kelionės

1107€

9 ☾ | 3* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Barbadosą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Barbadosą ir 9 naktų nakvynė gerame 3* viešbutyje su pusryčiais vos už 1107€! Griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Atkreipkite dėmesį, kad šį kartą mūsų siūlomas viešbutis neturi Nemokamo atšaukimo. Atrinkdami apgyvendinimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Barbadosą:

 • Mažųjų Antilų salose esanti nedidelė sala traukia turistus iš viso pasaulio. Barbadosas garsėja balto smėlio paplūdimiais, kuriuos skalauja žydra, krištolo skaidrumo Karibų jūra. Sala ilgą laiką priklausė Anglijai, todėl tiek kultūroje, tiek architektūroje atsispindi britų dvasia. Barbadose galima klaidžioti po įvairius urvus, istorinius miestelius ar laukinės gamtos draustinius. Vietinių draugiškumas ir geras poilsis leis jums užmiršti rūpesčius ir kasdienybę. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Barbadose.

Pagrindinė kelionės informacija:

skrydis barbadosas

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų 3* viešbutį, įsikūrusį Kristaus bažnyčios parapijoje, šalia paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje kovo 21 – 30 d., kurio kaina už 9 naktis su pusryčiais 537€ asmeniui*, galėsite užsukti į sporto salę, maudytis lauko baseinuose ar pasimėgauti Karibų jūros regiono patiekalais vietiniame restorane. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, nedidelės vietuvėlės ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio galėsite lengvai pasiekti pagrindines Barbadoso salos lankytinas vietas, o norintiems unikalios pramogos, rekomenduojame užsisakyti baidarių ekskursiją, kurios metu tyrinėsite nuskendusių laivų nuolaužas. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

* Už pusryčius sumokėsite nuvykę. Iš viso už 9 dienas dviems asmenims kainuos 216€.

Plačiau apie 3* Butterfly Beach Hotel viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Šalia paplūdimio

 • Į kainą įskaičiuoti pusryčiai

 • Lauko baseinai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Treniruoklių salė

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant skrydžių bilietus bei užsakant viešbutį? Pasinaudokite mūsų tarpininkavimo paslauga, kurią galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę kelionės įsigyjimo detales, užsakysime Jums viešbutį, nupirksime skrydžio bilietus ir visą su kelione susijusią informaciją bei dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą*.

* Jeigu kelionės kaina bus pasikeitusi ir Jums ji netiks, pinigus už sumokėtą paslaugą mes grąžinsime.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

5 × one =

Copy link
Powered by Social Snap