+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Dominikos Respublika! Skrydžiai + 7n. 4* viešb. su „viskas įskaičiuota“ – 839€!

Dominikos respublika

839€

7 ☾ | 4* viešbutis + „viskas įskaičiuota“ + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Dominikos Respubliką už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Varšuvos į Dominikos Respubliką ir 7 naktų nakvynė 4* poilsio komplekse vos už 839€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Dominikos Respubliką:

 • Dominikos Respublika – Karibų salose įsikūrusi nedidelė valstybė traukia poilsiautojus iš viso pasaulio. Sala turi nuostabaus grožio kraštovaizdį, kurį sudaro balto smėlio paplūdimiai, kalnai, dideli ežerai, smėlio kopos ir vešli tropinė augalija. Pramogų čia netrūksta, todėl laisvalaikiu galėsite mokintis plaukti banglente, išbandyti jėgos aitvarus, patirti nardymo džiaugsmą ir paragauti skaniausių šviežių jūros gėrybių patiekalų. Nenorintys gulinėti kurortuose, taip pat gali nuvykti į atokius šalies rajonus ar leistis į žygius po kalnus. Dominikos Respublikoje gyvenantys svetingi bei draugiški vietiniai neleis jums nuobodžiauti, todėl nepamirštamos akimirkos garantuotos. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Dominikos Respublikoje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų 4* viešbutį, įsikūrusį Juan Dolio kurorte, vos už kelių šimtų metrų nuo balto smėlio paplūdimio. Poilsiaudami šiame poilsio komplekse gegužės 4 – 11 d. arba gegužės 11 – 18 d., kurio kaina už 7 naktis 406€ asmeniui*, galėsite maudytis lauko baseine, pasportuoti treniruoklių salėje, pažaisti tenisą ar pasimėgauti Karibų jūros regiono patiekalais vietoje esančiame restorane. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, darbo stalai, balkonai, televizoriai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio galėsite lengvai pasiekti pagrindines Dominikos Respublikos lankytinas vietas, o norintiems adrenalino kupinos pramogos, rekomenduojame išbandyti nusileidimą lynu atogrąžų miškais. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

* Ši viešbučio kaina galioja tik 2 Genius lygį turintiems Booking.com nariams. Jeigu to neturite, kreipkitės į mus ir mes Jums užsakysime viešbutį.

Plačiau apie 4* Hodelpa Garden Suites viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Netoli paplūdimio

 • Treniruoklių salė

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant šį kelionės paketą? Pasinaudokite mūsų tarpininkavimo paslauga, kurią galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę kelionės paketo įsigyjimo detales, užsakysime Jums viešbutį, nupirksime skrydžio bilietus ir visą su kelione susijusią informaciją bei dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą*.

* Jeigu kelionės paketo kaina bus pasikeitusi ir Jums ji netiks, pinigus už sumokėtą paslaugą mes grąžinsime.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link