+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Atostogos Kanaruose! Skrydžiai + 7n. 4* viešb. su „viskas įskaičiuota“ – 431€!

Fuerteventura klimatas

431€

7 ☾ | 4* viešbutis +„viskas įskaičiuota“ + skrydis

Ieškote pigių atostogų nuostabioje saloje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Kanarų perlą Fuerteventurą už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus ir 7 naktų nakvynė puikiame 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ vos už 431€! Jokioje kelionių agentūroje tikriausiai nerasite pigiau, todėl griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Vyriausybės nutarimu, nuo 2020-11-30 dienos, keliautojams grįžusiems iš Fuerteventuros, saviizoliacija nėra privaloma. Keliaujant į Fuerteventurą reikia pateikti neigiamo COVID-19 testo įrodymą, darytą vėliausiai 72 val. prieš atvykimą. Daugiau informacijos galite rasti šioje svetainėje
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Fuerteventurą:

 • Fuerteventura – tai antra pagal dydį Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai. Salos gamtovaizdis kontrastingas, todėl turistai apsilankę Fuerteventuroje lieka sužavėti jos grožiu. Nepaisant gana aktyviai vystomo turizmo, sala sugebėjo išlaikyti savo tvirtą, natūralų gamtos grožį. Fuerteventūroje yra daugiau nei 150 smėlio paplūdimių, todėl ieškantys ramesnio poilsio, turėtų rinktis būtent šią salą. Mėgstantys aktyvų poilsį gali nardyti, jodinėti žirgais, žaisti golfą ar buriuoti. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Fuerteventuroje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų, 2020 m. renovuotą 4* viešbutį įsikūrusį šalia garsiojo Playa Jandia paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje sausio 23 – 30 d., kurio kaina už 7 naktis 330€ asmeniui su „viskas įskaičiuota“, galėsite maudytis lauko baseinuose, atsipalaiduoti SPA centre, pasportuoti sporto salėje ar paragauti Kanarų regiono patiekalų vietiniame restorane. Numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, balkonai, darbo stalai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas.

P.S. Šios viešbučio kainos galioja MyPrincess klubo nariams, o norintys tapti nariu gali padaryti tai labai paprastai. Prieš viešbučio užsakymą prisiregistruokite prie klubo įvedant savo elektroninį paštą, vardą ir pavardę.

Plačiau apie 4* Fuerteventura Princess viešbutį:

 • „Viskas įskaičiuota“

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Restoranas, baras

 • Lauko baseinas

 • Deginimosi terasa

 • SPA paslaugos

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta paketo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
 • GetYourGuide svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti draudžiama !!
Copy link