+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Atostogos Balio saloje! Skrydžiai + 13n. 4* viešbutyje su pusryčiais – TIK 769€!

balis poilsinės kelionės

769€

13 ☾ | 4* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje saloje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Balį už itin gerą kainą. Skrydžiai iš Vilniaus į Balį ir 13 naktų nakvynė gerai vertiname 4* viešbutyje su pusryčiais vos už 769€! Griebkite šį pasiūlymą, kol karštas!

 • Mūsų siūlomas viešbutis yra su Nemokamu atšaukimu, todėl planams pasikeitus, neprarasite savo pinigų. Atrinkdami apgyvendinimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Lanksčios bilietų sąlygos galioja ir skrydžiams su „Turkish Airlines“ oro linijų bendrove. Pasikeitus planams, galėsite Nemokamai pasikeisti datą, sumokant kainos skirtumą, jeigu jis toks bus.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Balį:

 • Balis – Indonezijos sala, lepinanti poilsiautojus puikiu oru ir nuostabia gamta. Minios turistų kasmet užplūsta šią fantastišką vietą. Balio saloje nuo pirmų minučių jus pasitiks draugiški vietiniai, kurie mielai prisidės prie to, kad jūs atostogas praleistumėte kuo geriau. Čia rasite balto smėlio paplūdimius, šiltą krištolinę jūrą, skanų maistą ir daugybę pramogų. Norintys ramybės, gali tiesiog mėgautis saule paplūdimiuose, o aktyvūs poilsiautojai gali išbandyti vandens pramogas, vietinį masažą ar smagiai praleisti laiką naktiniuose klubuose ir baruose. Mėgstantys prabangą, turėtų apsilankyti Seminjako kurorte, kuriame ras daugybę prašmatnių viešbučių, siūlančių aukščiausio lygio paslaugas. Ramesniam poilsiui tikrai tiks Džimbarano kurortas. Jis laikomas ir salos jūros gėrybių centru, kuriame rasite nuo žvejų, parduodančių tik ką sugautą laimikį iki restoranų, siūlančių paragauti gardžiausių patiekalų. Saloje išvysite ne vieną šventyklą, garsiuosius Jatiluwih ryžių laukus, daugybę istorinių ir kitų įdomių vietų, kurios leis geriau pažinti Balį. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Balio saloje.

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome nuostabų 4* viešbutį, įsikūrusį Seminjako kurorte, kuris garsėja pasakiško grožio saulėlydžiais Balio saloje. Tai viena iš populiariausių Balio atostogų vietų tiems, kas mėgsta tingų poilsį paplūdimyje. Švarus vanduo, puikus smėlis ir daugybė čia esančių kavinių ir restoranų suteikia paplūdimiams malonią atmosferą. Maitinimo įstaigose galite mėgautis skaniu maistu ir gėrimais gana nebrangiai. Iš Seminjako taip pat patogu nuvykti į kitas Balio salos vietas, tokias kaip Tanah Lot šventyklą, Uluwatu skardį ar prie Sekumpul krioklio. Poilsiaudami šiame poilsio komplekse rugpjūčio 12 – 25 d. arba lapkričio 3 – 16 d., kurio kaina už 13 naktų su pusryčiais 240€ asmeniui, galėsite maudytis lauko baseine, pasportuoti treniruoklių salėje ar pasimėgauti Azijos regiono patiekalais vietiniame restorane. Prabangiuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, DVD leistuvai, seifai, poilsio zonos, balkonai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Netoli prabangaus komplekso įsikūręs prekybos centras „Seminyak Square“.

Plačiau apie 4* Hotel Vila Lumbung viešbutį:

 • Viešbutis netoli paplūdimio

 • Įskaičiuoti geri pusryčiai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link