+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Havajai lankytinos vietos

Kauai sala

Kauai sala

Manoma, kad Kauai sala, kurioje gyvena apie 70 000 gyventojų, yra seniausia Havajų salyne. Ji pasižymi turtinga geologine istorija ir vilioja laukinės gamtos mylėtojus iš viso pasaulio. Kauai sala nėra labai didelė, todėl per keletą valandų nesunkiai apvažiuojama, tačiau norint pažinti visą grožį, kurį ji turi, to neužteks.

Maui sala

Maui sala

Maui – tai antra pagal dydį Havajų sala, kuri yra labai mėgstama turistų tarpe. Jos kraštovaizdyje rasite visko: pradedant gražiausiais paplūdimiais ir baigiant džiunglėmis bei didžiausiais ugnikalniais. Maui turi apie 120 kilometrų pakrantės ruožą, kuriame driekiasi raudono, juodo ir balto smėlio paplūdimiai. Vietiniai kalba, kad juose galima stebėti pačius gražiausius saulėlydžius Havajuose.

Oahu sala

Oahu sala

Oahu sala yra labiausiai apgyvendinta Havajų sala, kurioje gyvena apie 1 milijonas gyventojų. Saloje įsikūrusi ir Havajų sostinė Honolulu, kurioje stovi dangoraižiai, zuja autobusai, taksi, įsikūrę daugybė prabangių parduotuvių, viešbučių, muziejų, vyksta kultūros renginiai. Į šią salą plūsta turistai iš viso pasaulio, norėdami pasimėgauti havajietiška saule, išbandyti banglenčių sportą, leistis į daugybę žygių, paplaukioti su rykliais ar panardyti.

Didžioji sala

Didžioji sala

Didžioji sala yra penkių ugnikalnių sala, kuri sudaro net 60 procentų visos Havajų salyno teritorijos. Joje stūkso aktyvūs Mauna Loa ir Kilauea ugnikalniai, kurie iki šiol formuoja salą, nuolat liedami lavą į vandenyną. Įdomu tai, kad Didžioji sala yra antra aukščiausia sala žemėje. Ji vilioja turistus vešliais atogrąžų miškais, įspūdingais koraliniais rifais, kriokliais ir pasakiško grožio paplūdimiais.

Lanai sala

Lanai sala

Lanai sala yra viena iš mažesnių Havajų salų ir rečiausiai apgyvendinta. Jos dvi pusės yra visiškai kontrastingos: vienoje įsikūrę keletas prabangių kurortų, o kitoje vyrauja natūrali gamta su vingiuotais keliukais ir tankiais atogrąžų miškais. Sala dar vadinama ananasų sala, nes kažkada čia augo didžiausia šių vaisių plantacija pasaulyje. Saloje įsikūręs Lanai miestas, kuriame gyvena tik 3000 žmonių.

Molokai sala

Molokai sala

Molokai sala yra penktoji pagal dydį sala Havajuose, kurios ilgis siekia 61 km, o plotis 16 km. Sala turi du pasididžiavimus – tai didžiausios iš jūros kylančios uolos pasaulyje ir ilgiausias besikeičiantis rifas. Salą puošia vešlūs atogrąžų miškai, aukšti kriokliai, laukiniai paplūdimiai ir tikra havajietiška kultūra. Tai unikali vieta, kurioje havajietiška patirtis sujungia kultūrą, nuotykius ir pagarbą gamtai. Čia aukščiausi pastatai yra mažesni už palmes, komercinių vietų labai mažai, o po kelių dienų visi vienus kitus pažįsta.

Havajai lankytinos vietos

Havajai išsiskiria įspūdingu kraštovaizdžiu, kuriame nuolat žaliuoja atogrąžų miškai, pakrantes skalauja pasakiški paplūdimiai, o salos lankytinos vietos traukia keliautojus iš viso pasaulio. Kelionės į Havajus metu, patirsite pačias gražiausias ir romantiškiausias akimirkas, pasisemsite įkvėpimo, atgausite jėgas ir grįšite iš atostogų su puikia nuotaika ir geriausiais įspūdžiais. Keliaudami po šią nuosabią valstiją taip pat įgausite naujų patirčių, pajusite naujus kulinarinius skonius, grožėsitės pasakiška gamta ar deginsitės nuostabiuose paplūdimiuose. Neabejojame, kad lankytinos vietos Havajuose jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis.