+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Balis – rytietiško žavesio kupina sala! Skrydis + 19n. 3* viešbutyje TIK 859€!

Balis kelionės

859€

19 ☾ | 3* viešbutis + patogus skrydis + pusryčiai

Daugiau apie Balį:

 • Balis – Indonezijos sala, lepinanti poilsiautojus puikiu oru ir nuostabia gamta. Minios turistų kasmet užplūsta šią fantastišką vietą. Balio saloje nuo pirmų minučių jus pasitiks draugiški vietiniai, kurie jūsų atostogas pavers pasakiškomis. Čia rasite balto smėlio paplūdimius, šiltą krištolinę jūrą, skanų maistą ir daugybę pramogų. Norintys ramybės, gali tiesiog mėgautis saule paplūdimiuose, o aktyvūs poilsiautojai gali išbandyti vandens pramogas, vietinį masažą ar smagiai praleisti laiką naktiniuose klubuose ir baruose. Mėgstantys prabangą, turėtų apsilankyti Seminjako kurorte, kuriame ras daugybę prašmatnių viešbučių, siūlančių aukščiausio lygio paslaugas. Ramesniam poilsiui tikrai tiks Džimbarano kurortas. Tai kartu ir salos jūros gėrybių centras, kuriame rasite nuo žvejų, parduodančių tik ką sugautą laimikį iki restoranų, siūlančių paragauti gardžiausių patiekalų. Saloje rasite ne vieną šventyklą, garsiuosius Jatiluwih ryžių laukus, daugybę istorinių ir kitų įdomių vietų, kas padės jums geriau pažinti Balį.

Plačiau apie viešbutį:

 • Šalia paplūdimio esantis geras 3* viešbutis

 • Geri pusryčiai

 • Pusryčių pristatymas į numerį

 • Indoneziečių ir meksikiečių virtuvė

 • SPA ir sveikatingumo centras

 • Lauko baseinas

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Savarankiškos kelionės užsakymas ir konsultacija

Savarankiškos kelionės užsakymas ir konsultacija

Kaina: 80€

Kaina: 90€

Savarankiškos kelionės
užsakymas ir konsultacija
Kaina: 80€

Savarankiškos kelionės
užsakymas ir konsultacija
Kaina: 90€

Apie mūsų paketus:

Tai unikalus projektas Lietuvoje, nepraleiskite puikios progos sutaupyti! Mūsų pasiūlymai yra originalūs ir Jūs niekur kitur tokių pačių nerasite. Mes surandame ne tik patogius skrydžius, bet ir pigius, išskirtinius viešbučius. Tam naudojame puikius paieškos įrankius, kurie leidžia pasiūlyti apgyvendinimo vietą už geriausią kainą. Išanalizavus kelionių pasiūlymų rinką, galime drąsiai teigti, kad mūsų paketų kainos yra 30 – 60 % mažesnės nei agentūrose. Taip pat saugodami savo turinį nuo kopijavimo, tam tikros dalies informacijos mes neatskleidžiame. Visą likusią informaciją Jūs gausite per 24 val. po užsakymo.

Dėmesio! Nurodyta kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė. Mes neatsakome už pavėluotą, atšauktą ar pakeistą skrydį, tas pats galioja ir apgyvendinimo įstaigai.

Pinigai už konsultaciją negrąžinami, jeigu paslauga buvo suteikta visapusiškai, t.y. Jūs gavote pasiūlymą, bet staiga pasikeičia Jūsų planai (dėl ligos, oro sąlygų, techninių kliūčių ir pan.) ir nusprendžiate nebevykti į kelionę.

Papildomos paslaugos:

Medicininį draudimą galite užsisakyti čia

Automobilį išsinuomoti galite paspaudę čia

Ieškote pigių skrydžių ir išskirtinės informacijos? Nedvejokite ir tapkite mūsų Klubo nariu!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
 • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!