+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Ypatingų vietų gidas padės jums lengviau keliauti po pasaulį!

Montserato vienuolynas: ką pamatyti ir kaip nuvykti ten iš Barselonos!

Montserato vienuolynas

Montserato kalnas ir jame esantis vienuolynas, nuo Barselonos nutolęs apie 50 km į Ispanijos šiaurę. Tai švenčiausia vieta šalyje, kuri gausiai lankoma turistų ir maldininkų. Montserato vienuolynas laikomas norų išsipildymo vieta, nes tikima, kad nusilenkus čia esančiai garsiajai medinei Juodosios Madonos statulėlei, išsipildo didžiausi norai.

Šionbruno rūmai Vienoje: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas!

Šionbruno rūmai

Įspūdingi Šionbruno rūmai, eantys keli kilometrai į vakarus nuo Vienos centro, yra viena lankomiausių vietų mieste. XVIII a. pradžioje pastatyti rūmai priklausė garsiajai Habsburgų dinastijai. Jie laikomi vienais gražiausių baroko stiliaus rūmų Europoje. Alėjomis ir sodais apsuptą kompleksą sudaro 1441 kambarys.

Navagio paplūdimys – Zakinto salos vizitinė kortelė!

Navagio paplūdimys

Navagio paplūdimys – tai gražiausias Zakinto salos paplūdimys, kuris kiekvienais metais pritraukia tūkstančius poilsiautojų. Įspūdingų klinčių uolų apsuptame nedideliame balto smėlio paplūdimyje stūkso laivo liekanos.

Vindzoro pilis: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

vindzoro pilis anglija

Berkšyro grafystėje prie Temzės upės stūksanti Vindzoro pilis yra seniausia paveldima karališkoji rezidencija Britanijoje. Ją monarchai paveldi iš kartos į kartą jau daugiau nei 900 metų. Tai didžiausia gyvenama pilis pasaulyje, užimanti net 5 ha teritoriją ir turinti daugiau nei 1000 kambarių.

Vestminsterio abatija: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Vestminsterio abatija

Vestminsterio abatija – tai gotikinė katedros dydžio bažnyčia Vestminsteryje, Londone. Nuo XIII amžiaus ši bažnyčia yra Anglijos karalių karūnavimo, jungtuvių ir laidojimo vieta. Šiais laikais Vestminsterio abatija geriausiai žinoma kaip įspūdingų Kate Middleton ir princo Viljamo karališkųjų vestuvių vieta.

Madam Tiuso muziejus Londone: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas!

madam tiuso muziejus londone

Madam Tiuso muziejus – tai vaškinių figūrų muziejus Londone, kuris buvo įkurtas ir pavadintas garsiosios vaško skulptorės Mari Tiuso garbei, gimusios 1761 m. Strasbūre, Prancūzijoje. Muziejuje eksponuojamos pasaulio lyderių, aktorių, sporto legendų, artistų, muzikantų ir daugybės kitų įžymybių vaškinės figūros.

Burdž Chalifa – aukščiausias pasaulio pastatas: kaip nuvykti, bilietų kainos, darbo laikas!

Burdž Chalifa – aukščiausias pasaulio pastatas

Dar vienas Dubajaus stebuklas – aukščiausias pasaulio pastatas Burdž Chalifa. 163 aukštų, 829 m aukščio dangoraižis yra matomas net už 100 kilometrų. Pastate yra įsikūrusios parduotuvės, viešbučiai, restoranai ir prabangūs apartamentai, o iš aukščiausios pasaulyje apžvalgos aikštelės galima mėgautis pasakišku Dubajaus vaizdu.

Apžvalgos ratas „Londono akis“: kaip nuvykti, kainos ir darbo laikas!

londono akis

„Londono akis“ – tai netoli Big Beno esantis vienas didžiausių pasaulyje apžvalgos ratų. Tai viena lankomiausių Anglijos sostinės vietų, kurią kasmet aplanko daugiau nei 3 mln. žmonių. „Londono akis“ turi 32 kapsules, kurios žymi 32 Londono rajonus, tačiau numeracijoje praleista 13-oji kapsulė.

Loro parkas Tenerifėje: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Loro parkas tenerifė

Pats garsiausias ir populiariausias Ispanijai priklausančios Tenerifės salos lankomas objektas yra Loro parkas. Jis įkurtas po atviru dangumi Tenerifės šiaurinėje dalyje, Puerto de la Kruzo miestelio pašonėje. Tai puiki vieta smagiai praleisti dieną su šeima. Parką galima pasiekti savo automobiliu arba nemokamu traukinuku iš Puerto de la Kruzo miestelio centro.

Krka nacionalinis parkas

Krka nacionalinis parkas

Krka nacionalinis parkas – vienas įspūdingiausių natūralios gamtos parkų Kroatijoje. Jį kasmet aplanko daugiau nei milijonas žmonių, kurie čia atvyksta pasigrožėti pasakišku peizažu, vešlia augmenija ir fantastiškais kaskadiniais kriokliais. Parkas apima daugiau nei 142 kvadratinių metrų plotą ir driekiasi Krkos upės slėnyje, Dinarų kalnų papėdėje.

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!