+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Ypatingų vietų gidas padės jums lengviau keliauti po pasaulį!

Versalio rūmai: istorija, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Versalio rūmai

Versalio rūmai – tai buvusi Prancūzijos karalių rezidencija ir turbūt garsiausi rūmai pasaulyje. Šie rūmai buvo pradėti statyti 1623 m. ir baigti 1661 m. Įdomu tai, kad pradžioje vietoje rūmų stovėjo nedidelis medžioklės dvaras ir tik vėliau Liudviko XIV įsakymu čia buvo pastatyti prabangūs rūmai.

Bekingemo rūmai Londone: bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Bekingemo rūmai londone

Viena garsiausių ir populiariausių lankytinų vietų Londone yra Bekingemo rūmai, apie kuriuos retas kuris būtų negirdėjęs. Prabanga tviskančiuose rūmuose yra net 775 kambariai kartu su iškilmių salėmis. Taip pat rūmuose yra 78 vonios kambariai, 92 biurai, kino teatras, baseinas, paštas ir policijos nuovados.

Burdž Chalifa – aukščiausias pasaulio pastatas: bilietų kainos, darbo laikas!

Burdž Chalifa – aukščiausias pasaulio pastatas

Dar vienas Dubajaus stebuklas – aukščiausias pasaulio pastatas Burdž Chalifa. 163 aukštų, 829 m aukščio dangoraižis yra matomas net už 100 kilometrų. Pastate yra įsikūrusios parduotuvės, viešbučiai, restoranai ir prabangūs apartamentai, o iš aukščiausios pasaulyje apžvalgos aikštelės galima mėgautis pasakišku Dubajaus vaizdu.

Eifelio bokštas: istorija, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Eifelio bokštas

Vienas garsiausių pasaulio objektų Eifelio bokštas puikiai žinomas kiekvienam. Tai ne tik Paryžiaus simbolis, tačiau ir vienas labiausiai turistų lankomų statinių. Eifelio bokštas ypač mėgstamas įsimylėjėlių, kuriems tai meilės simbolis. Nors gausu šio architektūrinio šedevro vaizdų atvirukuose, ženkliukuose, magnetukuose ir pakabukuose, tačiau gyvas vaizdas pranoksta viską.

Montserato vienuolynas: ką pamatyti ir kaip nuvykti ten iš Barselonos!

Montserato vienuolynas

Montserato kalnas ir jame esantis vienuolynas, nuo Barselonos nutolęs apie 50 km į Ispanijos šiaurę. Tai švenčiausia vieta šalyje, kuri gausiai lankoma turistų ir maldininkų. Montserato vienuolynas laikomas norų išsipildymo vieta, nes tikima, kad nusilenkus čia esančiai garsiajai medinei Juodosios Madonos statulėlei, išsipildo didžiausi norai.

Šionbruno rūmai Vienoje: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas!

Šionbruno rūmai

Įspūdingi Šionbruno rūmai, eantys keli kilometrai į vakarus nuo Vienos centro, yra viena lankomiausių vietų mieste. XVIII a. pradžioje pastatyti rūmai priklausė garsiajai Habsburgų dinastijai. Jie laikomi vienais gražiausių baroko stiliaus rūmų Europoje. Alėjomis ir sodais apsuptą kompleksą sudaro 1441 kambarys.

Navagio paplūdimys – Zakinto salos vizitinė kortelė!

Navagio paplūdimys

Navagio paplūdimys – tai gražiausias Zakinto salos paplūdimys, kuris kiekvienais metais pritraukia tūkstančius poilsiautojų. Įspūdingų klinčių uolų apsuptame nedideliame balto smėlio paplūdimyje stūkso laivo liekanos.

Vindzoro pilis: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

vindzoro pilis anglija

Berkšyro grafystėje prie Temzės upės stūksanti Vindzoro pilis yra seniausia paveldima karališkoji rezidencija Britanijoje. Ją monarchai paveldi iš kartos į kartą jau daugiau nei 900 metų. Tai didžiausia gyvenama pilis pasaulyje, užimanti net 5 ha teritoriją ir turinti daugiau nei 1000 kambarių.

Vestminsterio abatija: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Vestminsterio abatija

Vestminsterio abatija – tai gotikinė katedros dydžio bažnyčia Vestminsteryje, Londone. Nuo XIII amžiaus ši bažnyčia yra Anglijos karalių karūnavimo, jungtuvių ir laidojimo vieta. Šiais laikais Vestminsterio abatija geriausiai žinoma kaip įspūdingų Kate Middleton ir princo Viljamo karališkųjų vestuvių vieta.

Madam Tiuso muziejus Londone: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas!

madam tiuso muziejus londone

Madam Tiuso muziejus – tai vaškinių figūrų muziejus Londone, kuris buvo įkurtas ir pavadintas garsiosios vaško skulptorės Mari Tiuso garbei, gimusios 1761 m. Strasbūre, Prancūzijoje. Muziejuje eksponuojamos pasaulio lyderių, aktorių, sporto legendų, artistų, muzikantų ir daugybės kitų įžymybių vaškinės figūros.

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!