+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Ypatingų vietų gidas padės jums lengviau keliauti po pasaulį!

Loro parkas Tenerifėje: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Loro parkas tenerifė

Pats garsiausias ir populiariausias Ispanijai priklausančios Tenerifės salos lankomas objektas yra Loro parkas. Jis įkurtas po atviru dangumi Tenerifės šiaurinėje dalyje, Puerto de la Kruzo miestelio pašonėje. Tai puiki vieta smagiai praleisti dieną su šeima. Parką galima pasiekti savo automobiliu arba nemokamu traukinuku iš Puerto de la Kruzo miestelio centro.

Krka nacionalinis parkas

Krka nacionalinis parkas

Krka nacionalinis parkas – vienas įspūdingiausių natūralios gamtos parkų Kroatijoje. Jį kasmet aplanko daugiau nei milijonas žmonių, kurie čia atvyksta pasigrožėti pasakišku peizažu, vešlia augmenija ir fantastiškais kaskadiniais kriokliais. Parkas apima daugiau nei 142 kvadratinių metrų plotą ir driekiasi Krkos upės slėnyje, Dinarų kalnų papėdėje.

Tivoli parkas ir sodai

Tivoli parkas ir sodai

Tivoli pramogų parkas ir jo sodai, esantys Kopenhagos centre, veikia nuo 1843 metų. Parkas taip užburia savo atmosfera, jog atrodo, kad patekai į kitą pasaulį. Jame gausu žalių plotų su nuostabiomis gėlėmis ir medžiais, atrakcionų, restoranėlių, parduotuvių. Čia veikia amerikietiški kalneliai, siekiantys dar 1914 m., kurių vagonėliai pagaminti iš medžio.

Trolio liežuvis

Trolio liežuvis

Trolio liežuvis (Trolltunga) – tai virš prarajos pakibusi įspūdinga uola, primenanti liežuvį, esanti pietryčių Norvegijoje. Maždaug prieš 10 000 metų ledynų suformuota uola yra išsikišusi apie 700 metrų virš Ringedalsvatneto ežero ir ją pasiekti nėra lengva.

Kjerago akmuo

Kjerago akmuo

Kjerago akmuo per pastaruosius kelerius metus tapo labai populiarus turistų ir žygeivių tarpe. Tai dar viena ypatinga Norvegijos vieta, kuri garsi akmeniu, įstrigusiu 1084 metrų aukštyje tarp uolų. Jį galite pamatyti Lysės fjorde, netoli Stavangerio.

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!